Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják le a nők már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják le a nők már egy találkozás után a pasit? Nem először fordul elő velem hogy ők már egy óra kávézás után tudják hogy nem engem keresnek. Tényleg ilyen könnyen el lehet ezt dönteni?

Figyelt kérdés

máj. 14. 06:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor igen.
máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Többnyire 2 mondat után lehet tudni.

A kinézet, a kisugárzás, a viselkedésed, az intelligencia stb.

Ha ez nem először fordult elő akkor ne a nőket hibáztasd.

máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem hibáztatok senkit de én valahogy nem hiszek abban hogy ennyire gyorsan meg lehet ismerni valakit, el lehet dönteni bármit is.


Vagyis én találkozóra sem mennék olyannal ( nyilván ha online ismerkednek az más ), aki nem tetszik fizikálisan vagy nem tartom vonzónak.

máj. 14. 07:15
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Nálam vannak bizonyos jelek, ha ugy tetszik, trigerek, amiket ha meglátok, instant kuka a pasi. Pl csak sétálgatni akar, felezni akarja a számlát, udvariatlan.
máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
A fizikai vonzalom egy dolog, egy beszélgetésből le lehet szűrni simán, hogy érdekel-e vagy sem. Unalmas voltál nekik vagy olyan dolgokat tudtak meg, amik alapján nem passzoltok.
máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Megismerni nem lehet ez tény.

De ha nem mozgat meg bennem valamit a pasi akkor nem vágyok több találkozóra.

A humora, stílusa, kémia.

máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%

Istenem, lehet ezért nem érdekled őket, mert ennyire együgyűen gondolkodsz... most se fogadod el más döntését, biztos csak az lehet igaz, amit te gondolsz...


Odáig se jutsz el, hogy az, hogy pár fotót látnak rólad, attól még nem érzik a kisugárzásod, a gesztusaid, nem hallják, milyen gondolatokat osztasz meg szóban, hogyan fejezed ki magad... vagy, hogy zsíros a hajad, vagy nem szépek a fogaid, vagy testszagod van... mit tudom én, a lényeg, hogy sok minden élőben derül ki, és lehet hogy nem vonzó másnak. És igen, ha valaki nem vonzó nekem, mégis mi a csudáért akarnám megismerni?? Persze, senki nem fog Megismerni ennyi idő alatt, de nem is akar, ezért mondd nemet. Fogadd el.

máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Én mindig tudtam, hogy valaki bejön-e vagy sem. Nem kötök kompromisszumot. Férjemmel az első randin már tudtam, hogy ő nekem kell, kész, slussz-passz, el van döntve!
máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
Megismerni nem lehet, de simán elő jöhet a beszélgetés alatt olyan dolgaid amik nem szimpatikusak. És off lesz az eredménye.
máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Jobb lenne ha több találkozás után mondaná hogy nem téged keres? Nekem is van konkrét elképzelésem milyen férfi jön be. Aki külsőre megfelel és elfogadom a meghívást lehet kiesik mert vallásos, gyereke van, nem elég figyelmes, kár pazarolni egymás idejét.
máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!