Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évesen még van bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen még van bármi esélyem fiatalabb nőre?

Figyelt kérdés

25-32 közötti , vékonyabb típusú nőre van még lehetőségem?


Magamról:

Lakás - autó nincs

180/100

Legmagasabb végzettség érettségi

320 nettó kereset - megtakarítás nincs

Jófej vagyok, állatbarát

Érdekel a zene egy különlegesebb fajtája

Történelem , háborúk , várak , kirándulások



Plusz tapasztalatlan (nem szűz) vagyok, mert a testalkatom miatt nem is akartam soha igazán ismerkedni senkivel. De ki futok az időből.


máj. 14. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
33%
Ha lenne új építésű kertes házad, 10 millió feletti autód és legalább 2-3 milliós kereseted, akkor lenne esélyed fiatal, vékony lányra. Ilyen anyagi helyzetben viszont egyáltalán nem lehet semmilyen nőd.
máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
80%
Minek kell neked vékony típusú nő, ha a testalkatod neked se jó? És miért akarnak valaki pont veled lenni, amikor sokkal szebb, fiatalabb nálad? Keress a saját korosztályodban és súlycsoportodban!
máj. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
89%

#2 Engedd el. Két naponta megkérdezi ezt az emberünk. 😅

Úgy látszik még mindig nem érti a szitut.

máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
83%

Ha eddig nem volt szinte senkid, most hirtelen mitől lenne?

Aktívan kell tenni érte.

máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
80%
Javaslom menj el egy henteshez és akkor olyan húst választasz, amilyet szeretnél, neked egy nő is csak ennyit jelent.
máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Egy 30 éves nő miért annyira fiatal hozzám? Még nem töltöttem be a 36.ot. Az a 5 és fél év szerintem nem is látszik meg.
máj. 14. 08:18
 7/64 anonim ***** válasza:
85%

Itt nem feltétlen a kor a probléma. Hanem az hogy te olyan nőt akarsz társnak aki tesz azért hogy jól nézzen ki.

Te meg semmit sem teszel érte.

Mellette nincs úgy semmid, de gondolom olyan nő lenne jó, akinek van, mert akkor bele lehetne ülni a tutiba.

Tegyük fel lenne egy lányod, aki szép és csinos, akit te kiiskolázol, házat, autót teszel a feneke alá, és ő egy olyan emberrel állna össze mint te. Örülnél neki? :)

máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
87%

Jó, ha az ember tudja, hogy mi tetszik neki. Csak amikor ennyire bekorlátolod a külsőt (és te csakiks erről írtál) és jön egy ilyen nő, te akármilyen belsővel el fogod fogadni, majd jó hamar meg is unod vagy meg is undorodsz tőle, hiszen csak a külsejével fogott meg.

Egyébként meg addig-addig várod az elképzelt nőt, hogy rengeteg lehetőséget is elszalaszthatsz és tényleg kifutsz az időből.

Van ilyen ismerősöm, aki kéthavonta cserélgeti az ugyan úgy kinéző nőit.

máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

#7


Hogy lehet mások felet így ismeretlenül ítélkezni? Honnan veszed hogy nem sportolok?


És tévedsz! Nekem nem számít a kiszemelt nőnek milyen az anyagi helyzete.

máj. 14. 08:28
 10/64 anonim ***** válasza:
94%
Csak a fo kerdesre valaszolva, amikor a ferjem 36 volt, en 25, addigra mar egy eve voltunk egyutt. De ugyanugy ahogy o, en is fel tudtam valamit mutatni. Az, hogy te jofej vagy (ez is mit takar) es allatbarat, erdekel ez az amaz, rettenetesen keves barkinek is. Raadasul te 100 kilosan miert akarsz csinos vekony not? Azt vard el, amit nyujtani tudsz, tobbet ne.
máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!