Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn jól teszem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn jól teszem, ha távoltartom magam olyan nőktől, akik már fél éve is fent voltak?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat volna a cél.
máj. 14. 09:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez egy red flag
Nem, hülye vagy
Egyéb, leírom
27 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
6%

Ez a típus otthon a szülőknél vagy elvált és a férje lakásában pöffeszkedik van egy rossz munkahelye és minden álma hogy egy ilyen kisvállalkozó vetítőművész adócsaló vállalkozót szedjen fel aki elviszi kirándulgatni meg wellneszre és lehet kirakni a képeket az instára meg face-re hogy irigy legyen minden barátnője.

Ezt a típust messziről kerüld el.

máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
10%

Annak ellenére, hogy 2 éve fent vagyok, még én is távol tartom magam azoktól, akik sok ideje fent vannak, mert automatikusan úgy érzem, csak alkalmit keresnek.

Én magamban nem vagyok igazán motivált ismerkedni, főleg unalmamban vagyok fent, hátha felkelti valaki az érdeklődésem.

Tehát lehet red flag is, lehet kevésbé, sajnos az okát addig nem tudod meg, amíg el nem kezdtek beszélni.

máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%
De az, hogy ti évek óta fent vagytok, az ugye rendben van...🤔
máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%

#1 mint elvált (bár nem akartam) kisgyerekes nő, aki az anyukájánál él egy halom tartozással, amit nagyban az exférj halmozott, kikérem magamnak.

Válás után az első dolgom volt részmunkaidőt keresni, hogy kiegêszítsem a GYED-em. Ha a gyerek bölcsis lesz, akkor megyek vissza a régi munkahelyemre főállásba.

Elhiheted, hogy nem a házadra pályázok, hanem sajátot akarok teremteni és sok sorstársam így van ezzel. Nem jó dolgunkban lakunk a szüleinknél, engem speciel nagyon csúnyán átvert a gyerekem apja...

máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
9%

#4


Persze ! Te tökéletes vagy és mindenről a férfi tehetett! 🤣

máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz normálisat találni a neten. Ez nem a nő hibája ha nem áll le az első görényekkel.
máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
84%

#5 egy szóval sem mondtam, hogy tökéletes vagyok 🙂

Ha veled tette volna azt valaki mint velem, valószínűleg a mai napig a fejedet csapkodnád a falba. Te vagy az, akit messziről el kell kerülni🙂

máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
72%
Ne találj ki ilyeneket, ez lényegtelen, és ezer oka lehet.
máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

#3 Nézd... Férfiként a statiszikám úgy néz ki, hogy 10 személyes találkozóból jön össze 1 kapcsolat (vagy egyik, vagy másik félnek, vagy kölcsönösen nem volt meg a szimpátia).

Én havonta max. 1 randit tudok összehozni. Ez azért is van, mert eleve erősen válogatok, nem állok le mindenkivel társalogni csak azért, mert luk van a lába között. Másrészt pedig átlagos külsejű férfiként eleve nagyon kevesen tanusítanak felém érdeklődést.


Az azt jelenti, ha folyamatosan próbálkoznék, nekem statisztikailag 1 év kellene, mire találok valaki értelmesen. De a gyalorlatban ez ennél tovább szokott tartani.



Nos, nőként mindez egészen máshogy néz ki. Eleve 5x annyi férfi van társkeresőn, mint nő.

Csak 10 percre állítottam át magam nőre, hogy lássam a konkurens férfi profilokat, 5-10 lájkot kaptam ez idő alatt. A saját férfi profilommal ez 2-3 hét termése!


Szóval igen. Úgy gondolom, hogy aki nőként van fent, az annyit randizhat, amennyi belefér az idejébe. Ha feltételezem, hogy neki is 10 randiból jön össze egy kapcsolat, azt akár 1 hét, de max. 1-2 hónap alatt le tudja zongorázni...


Következtetés: azok a nők, akik több mint fél éve fent vannak, azokkal valami nem stimmel, nem érdemes rájuk időt pocsékolni.

máj. 14. 10:42
 10/46 anonim ***** válasza:
80%
De attól, hogy több férfi van fenn, az nem azt jelenti, hogy ezek nagy része alkalmas bármilyen kapcsolatra.
máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!