Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen gáz,kellemetlen randiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gáz,kellemetlen randiaitok/tàrskeresési próbálkozàsaitok voltak amikre nem szivesen gondoltok vissza?

Figyelt kérdés

máj. 14. 10:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Én egy sráccal ismerkedős fázisba voltam, minden oké volt (azt gondoltam). Erre megtaláltam társkeresőn ahol kalandot keresett egy álnévvel (habàr kitudja lehet én ismertem rossznévvel)🤣 Regisztrálva voltam még régebbről (őt nem ott ismertem meg) és felnéztem pont ezzel a gondolattal hogy milyen vicces lenne ha megtalálnám. Vigyázz mit kivansz...
máj. 14. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos sok volt, amikor aktív társkereső voltam, pedig igyekeztem kiszűrni az idiótákat, de sajnos így is belefutottam párba.


Volt, aki már első randin közölte, hogy ha a párja leszek, akkor mibe öltözhetek, elmondta, hogy nem használhatok sminket és ő mondja meg, kivel találkozhatok. Természetesen faképnél hagytam, mire hazaértem, írt három levelet, amiben mindennek elhordott.


Volt olyan, aki chaten és telefonon nagyon kedves volt, az első randi is jól sikerült, aztán egyik pillanatról a másikra elkezdte rólam tépni a ruhát, hogy akkor itt és most ... nagyon féltem, mivel egy olyan helyre sétáltunk a dunaparton, ahol senki nem látott minket. (nem ott randiztunk, csak beszélgetés közben elindultunk, valószínűleg ő már ezt előre eltervezte)


Egyszer a buszmegállóban szólított le egy férfi, hogy egy magazinnál dolgozik és szeretne rólam erotikus fotókat készíteni a lakásán. (ez inkább csak nagyon gyenge próbálkozás volt)


Randiztam egy börtönőrrel, aki az első randin elmondta, hogy ő kizárólag olyan társat keres, aki hajlandó elfogadni, hogy az anyjáékkal él (nem egy házban, hanem egy telken van a két ház) és hogy a leendő párjának is ott kell élnie. Ez első randin eléggé ijesztő volt, pedig alapjáraton nagyon jót beszélgettünk és normális volt, rendkívül művelt, tanult; nem is értettem, miért börtönőrként dolgozik.

máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Tinder tali. Normálisan elbeszélgettünk, de már találkozás előtt is úgy viselkedett, mintha az esküvőnkre készülne.

Nagyon szeretetéhes, magányos ember volt. A talin benyögte hogy biszex 😂 de ugye nem zavar?

Az első csaja egy transszexuális volt, aki csak akkor talizott vele ha vett neki cuccokat/adott pénzt...ehhheeemm.....🤔

máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az összes rémes volt, egyikre sem szívesen emlékszem vissza

Inkább hanyagolom az egészet

máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!