Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek van több match-e tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van több match-e tinderen? A férfiaknak, vagy a nőknek?

Figyelt kérdés

máj. 14. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, a férfiaknak sokkal több match-e van.
Nő vagyok, a férfiaknak több match-e van.
Nő vagyok, nagyjából egyforma lehet a szám.
Nő vagyok, a nőknek több match-e van.
Nő vagyok, a nőknek sokkal több match-e van.
Férfi vagyok, a férfiaknak sokkal több match-e van.
Férfi vagyok, a férfiaknak több match-e van.
Férfi vagyok, nagyjából egyforma lehet a szám.
Férfi vagyok, a nőknek több match-e van.
Férfi vagyok, a nőknek sokkal több match-e van.
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
A nőknek, mert sok férfi mindenkit jobbra húz
máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Tekintve hogy egy match oda vissza működik, így összeségében egyforma. Mivel kevesebb a regisztrált nő, így egy főre nézve a nőknek lehet több.

Most a melegekkel ne kalkuláljunk.

máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
UNALMAS már ez a nő-férfi társkeresős összehasonlítás.
máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát eleve jóval több a pasi, mert van fenn férfikaból jópár, aki frusztrált, lelkibeteg, 0 szociális skillel, akik a nõket már szép számmal elüldözték ezekrõl az oldalakról.


Szóval van fenn 100 pasira mondjuk 30 nõ. Nagy számok törvénye alapján azt a 30 nõt a százól 98 pasi be is jelöli.



Mert radásul a férfiak telefonos játékot csináltak az egészbõl, matchelnek mindenkivel, meg se nézik a profilt, csak nyomják a gombot.



De ennek az egészn semmi értelme nincs, mert a matchek csak nagyon nagyon kis százalékából lesz igazi beszélgetés, randi vagy kapcsolat meg pláne.



Ezek a randi appek az utolsókat rúgják, ezekbõl a szingli pasikból próbálnak még kicsikarni pár fillért, mielőtt bezár a bazár végleg.

máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
A nőknek kánaán van mindenhol.
máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

5, Jajj maradjál már.


Ha azt hiszed a nõk nagy része sikeresen talál párt ezeken, nem vagy te magadnál. Pont az van, hogy a csajok ezeket már nem nagyon használják, mert csak megkeseredett balfácánok vannak rajta.



Az üzemeltetõ tesz fel hamis nõi profilokat, hogy ne legyen olyan egyértelmû a kolbászfesztivál ami van.

máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

K*va nagy kánaán, amikor a párod évekig eljátsza, hogy szeret, majd a közös és tervezett gyerek után közli, hogy nem élte ki magát és nem kell neki család? Milyen irigylésre méltó, nem????

Majd megint idővel ugorjak fejest a párkeresésben, hátha nem járok megint így????

máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

Majd lesz másik. De ha azt írjátok társkeresőn nem jó már, akkor hol lehet merre járnak azok a nők akikkel lehet ismerkedni és nem jelentenek fel "zaklatásért"?

A módját tudom hogy menjek oda és hogyan beszélgessek, de hol.

máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8, Egyébként vannak interakcióid nőkkel, amik nem a dugás vagy randi lehetőségéről szólnak?


Mert pl ha hiszed, ha nem, ha vannak női barátaid, akik jó véleménnyel vannak rólad, bemutatnak ám a barátnőiknek.

máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. Nincsenek női barátaim, férfiak között dolgozom és tanultam anno, sajnos az én hibám is hogy nem építettem ki szociális kapcsolatokat a nők felé, ettől függetlenül nem félek tőlük és ha lenne lehetőségem tudnék kommunikálni is mint írtam.

Voltak már párkapcsolataim ennek ellenére. Most semmilyen interakcióim nincsenek nőkkel, 35 éves vagyok nem a dugáson jár az agyam, most is felújításban vagyok itthon hogy jól nézzen ki a ház, számolok meg tervezek közben "kikapcsolódásként" ide írok.

máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!