Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt van a nyári idő, a termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van a nyári idő, a természetben és az emberekben is forr a kémia. Én pedig senkinek sem kellek! Miért?

Figyelt kérdés

Én már rég beletörődtem, hogy nem vagyok vonzó pasi, az alkatom és a betegségem mindig is nagy hátrányt okozott a párkapcsolatban.

Ezt idővel beláttam,de ugye van a mondás, hogy nyugi,majd lesz párod neked is, egyszer mindenkire rátalál a szerelem, a társ.

Na én jó rég nem ezt tapasztalom, nem értem, hogy más hozzám hasonló miért tud társat, szexpartnert, barátot, házastársat találni,én pedig 40 fölött sem?

Kérlek ha provokálni,hibáztatni,flegmán kioktatni akarsz, akkor inkább lépj tovább!

Értelmes és együttérző véleményeket várok.


máj. 14. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem talál rá mindenkire, vannak olyan emberek, akik egyedül öregszenek meg. Főleg aki a négy fal között várja, hogy álmai amazonja rárúgja az ajtót.


Hogy szoktál próbálkozni?

máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Láttam pl egy ronda ,kicsit fogyatékos pasit, aki összejött egy kb 110 kilós csajjal és egy nagy hatalmas szemölcs van a homlokán ráadásul….

Szóval hogy mindenkinek jut, az igaz!

Csak van aki válogatni akar a felsőpolcról, azok egyedül maradnak örökre.

Én átlagos nő vagyok, normál testalkattal, semmi szép nincs bennem.

Jelentéktelen vagyok.

Ilyen a férjem is. Nem jóképű, 173 magas, nem fordulnak meg utána a nők az utcán.

Pedig hidd el, nekem is Christiano Ronaldo, tetszik.

De tudtam hogy az nem az én szintem!

máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1 már nem próbálok udvarolni kb 14 éve. Túl sok kudarc ért. Gondoltam, hogy talán ha nem nyomulok a társkeresésben, akkor talán jön magától vki, mivel ezt is mondják, hogy spontán is összejöhet 2 ember akár egy buliban, baráti összejöveteleken, utcán.

De én mindig a kivétel vagyok. Ezt nem értem miért.

Gyakran jártam discókban fiatalon, sok helyen, de sosem jött össze semmi. Pedig már kamaszként volt autóm, és mindig figyeltem a külsőmre. De sajnos az alap helyzetemet nem tudom eltakarni,hozzám hasonlókkal sem jött össze semmi. Ez roppant érdekes.

máj. 14. 14:23
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Mégis milyen választ vársz erre a "kérdésre"? (ha egyáltalán lehet így hívni ezt). Tegyél fel magadnak egy kérdést: Kihoztad magadból a maximumot? Ha a válasz "nem", akkor megvan a válasz a "kérdésedre" is.
máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
2-esre ne hallgass, ha csak nem akarsz egy lapos, unalmas megalkuvó kapcsolatot. Annál minden jobb, mint hogy magadat győzködve beérd valakivel aki nem tetszik de legalább szóba állt veled.
máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzés részemről ✅

A miértre nyilván az a válasz, hogy nem vagy vonzó, ezt te is tudod. Én sem vagyok az nőként - hulladék genetika... Mint ilyen, hiába nem a felső polcról válogatok. Annyira alsóról mondjuk nem tudok és nem is látom értelmét, hogy taszítson vagy semleges legyen a másik. Nemhogy egy kapcsolatnak, még a szexnek is alapja a kölcsönös vonzalom! Normális esetben persze.

Nekem is sokkal rosszabb amúgy tavasszal meg nyáron. "Kancásabb" is vagyok (alapból is eléggé), meg valahogy sokkal nehezebben tolerálható, hogy másoknak alakulnak a dolgaik, élik világukat, összekerülnek, jókat szexelnek stb. Tudom, rengeteg a rossz kapcsolat és házasság, gondoljak azokra... Ez sokszor működik is, de ilyenkor nem. Az afrikai éhezők sem mindig tudják elterelni az ember figyelmét a saját "nyomoráról".

máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#2 Én nem vagyok válogatós, én ugyan úgy odamentem egy átlagos lányhoz is, de azt tapasztaltam, hogy ők is olyan beképzeltek voltak,mint a szép nők.

Az a fura, hogy velem beszélgetni sem akartak sosem. Mindig szerettem volna lány barátokat,de vmiért félnek tőlem, csak a az osztály társaimmal tudtam jókat beszélgetni,mert ők ismertek. Aki nem ismer, szeretnék vele beszélgetni, mármint amikor még próbálkoztam, akkor mindig úgy néztek rám mint egy hajléktalanra. Ez pedig nagyon fájt, és utána már nem is próbáltam beszélgetni, ismerkedni.

máj. 14. 15:33
 8/23 A kérdező kommentje:
#4 Én mint írtam kezdeményeztem többször is, akár bulikban, akár utcán, vagy összejövetelen. De csak pofonokba ütköztem. És mint írtam adtam magamra, nem voltam sosem igénytelen, drogos, alkoholista sem. De valahogy sosem voltam érdekes a nőknek.
máj. 14. 15:37
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséged van?
máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Vonzó megjelenésű vagy kisugárzású ember társaságát szívesebben keresik, ez természetes. Mi az újdonság ebben? Szerinted az élet hogyan maradt fenn és fejlődött oda az evolúció során oda, ahol most van? Azért, mert minden állat összeállt mindennel? Láttál te már természetfilmet valaha? Tanultál alap biológiát? Az állatok küzdenek a párzásért és van, aki alulmarad. A cél a lehető legjobb genetikai állomány tovább adása. Tökmindegy, hogy emberek vagyunk, az élet alapvető gyökereitől sosem fogunk tudni elszakadni, az az ősi mozgatórugó mélyen mindig ott lesz és mindenféle változatos módon megnyilvánulhat. Embereknél így. Ez van. Deal with it. Két lehetőséged van. Egyik, hogy feladod és megkeseredve leéled ezt az egyszeri életed, amihez soha többé nem lesz lehetőséged, a másik, hogy erőt veszel magadon és megpróbálod kihozni belőle a legtöbbet. Siránkozásnak nincs helye.
máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!