Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudna jól működni ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna jól működni ez a fajta párkeresésbeli segítségnyújtási praktika?

Figyelt kérdés

Vannak problémák a párkereséssel, ezt tudjuk. Lógunk a társkereső oldalakon, de semmi nem alakul.

Az vajon tudna működni, segítségül szolgálni a párkeresésben, ha csak úgy ajánlgatnánk az ismeretségi köreinkből párnak való szingliket, egyedül állókat, stb, egymásnak? Értelemszerűen azok ajánlgatására gondolok, akik egyáltalán sehol sem jelennek meg ezeken a pl társkereső oldalakon, de mégis tudjuk róluk, hogy párkeresők, szinglik, stb és úgy gondoljuk, hogy passzolnának az adott társkeresőhöz, tehát összeillenének.

(Tudok olyan párkapcsról, ahol a felek ilyen ajánlgatás útján találtak egymásra.)

Lehetnek buktatói, kínos következménei az ilyen típusú párkeresésbeli "segítségnyújtásnak", ajánlgatásnak?

Van valakinek ezzel a kérdésfelvetésemmel kapcsolatban már valamiféle jó/rossz tapasztalata?



máj. 15. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Összeboronálás mindig volt és mindig lesz szóval most is van.
máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez KIZÁRÓLAG úgy működhet, ha mindkét fél saját, tiszta fejjel meghozott döntésből kifolyólag beleegyezik ebbe az ajánlgatósdiba.
máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez maximum ismerősi körben működik...és tárkeresésként folytatódna tovább.


Ugyanúgy mutattok a másikról képet...ha tetszik neki és a másiknak is akkro elmennek együtt. Ha nem akkor nem.


Csak annyiban különbözik a társkeresőktől, hogy szűkebb körben történik.


De a lényege mind ugyanaz mint egy társkereső.


Csak nem az adott személynek mondja h nem tetszik hanem neked.

máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jóformán sose voltam fent társkeresőn(2x fél órára töltöttem le a tindert utána töröltem).


Egyszer volt összeboronált kapcsolatom, de soha többet.


Egyébként meg sose ismerkedtem direkbe. Véletlenül alakultak a párkapcsolataim.

máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nah ilyen megkérdezem xy ő is szokott menni kirándulni te is egyedül ő is majd szólok neki, azt nem vette figyelembe szegény, hogy magasságilag nem passzolunk a srác volt egy fejjel alacsonyabb és hát kirándulásnak oké volt, de cikin érezte magát egy magas lánnyal közben..mindegy szóval ilyenre is figyelni kellene amikor boronálásra adjuk a fejünket akár még kirándulás cimke szó alatt is... :-)
máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez azért nem működik, mert te teljesen más szemmel látsz egy barátot. Sokkal "szebbnek" látod, ha megbízható, vicces, stb. De csak a te világodban létezik így. Azt heteroként sztem nem tudod eldönteni, milyen az, ha az ágyékodat a képedbe tolná, mert nem vágysz rá.
máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!