Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz társat találni manapság?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi csak egy kis átlagos fizetésből él. Nem top a külseje se, hanem van túlsúlya is. Rögtön az esélyei 10% max. Éveket kell várni egy lehetőségre. A nőket ne vegyük ide! Mert náluk ha kövérkés meg keres 300 ezret akkor ez az ég világon semmiben nem akadályozza abban hogy legyen pasija. Csak nekünk marad a gyász meg a szenvedés egy életen át is akár.
máj. 15. 17:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha gyászolsz és szenvedsz, az meglátszik rajtad. Együttérezhetnek veled, de nem akarnak a párod lenni. Fel a fejjel, és ami téged zavar, azon változtass, ha tudsz.

Mit gondolsz, ki tökéletes?

máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Mert normál fizetésem van. Jól nézek ki, adok magamra. Nem vagyok túlsúlyos, teszek ellene.

Nem kell egy szintem alatti. Inkább leszek örökre egyedül, vagy váltok a másik oldalra.

Soha nem kellene egy csöcsös dagadék. Soha. Ha csöcsörészni támad kedvem, nőt fogok keresni. Nem "pasit".

máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
Egyrészt a közösségi élet mindenhol szépen leépült, az emberek egyre önzőbbek, csak saját maguk érdekli őket és nincs annyi terepe az ismerkedésnek, mint korábban. Másrészt mindenki a szintjétől feljebb lévő társat akar mind külsőben, mind egzisztenciában, nők és férfiak is.
máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező tudod mi a legnagyobb bajod? Az, hogy sajnálod önmagad mintha ki tudja milyen betegséged lenne mert azt könnyebb ahelyett, hogy elkezdenél fogyózni, sportolni, vagy továbbtanulni. Legyünk őszinték: lusta vagy mint a dög. Arról nem tehet senki. Igazából arról se, hogy a férfitársaidnak bejönnek a ducibb nők, vagy még a guruló almát is megdugnák. A nők átlagosan nézve egyszerűen igényesebbek szex és párkapcsolat mentén is. Változtass magadon ha nőt akarsz magadnak.
máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%

Semmiben nem kéne, hogy akadályozzon, ha van egy vonzó személyiséged, és jársz emberek közé, ahol meg mersz szólítani nőket.

De ha kiül rád, hogy frusztrált vagy a fizud és a külsőd miatt, akkor nyilván no chance, mindenki pozitív, jókedélyű párt akar elsősorban.

máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
Tulsulyos vagyok, ugyanilyen nehéz a tarskeresés...
máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Ezekben a kérdésekben azt szeretem, hogy nem jön ki a matek. Tehát, a nők elvétve jönnek össze kövér, szegény pasikkal. Eddig még akár el is lehetne fogadni a felvetést. De, egy kövér, szegény nőnek nem okoz gondot párt találni. Mivel a kövér, alacsony keresetű férfi ritkán kap nőt, így az azonos paraméterekkel bíró nő minden bizonnyal ennél jobb partit talál magának. Tehát, több jó parti van pasiban, mint nőben. Ha ezt a logikát követjük, akkor te kérdező, mint túlsúlyos, alacsony jövedelmű férfi, egy olyan kis százalékú kisebbséghez tartozol, aki ráadásul a párkeresési piac legalját képviseli. De, neked ezzel az egésszel csak a pna hiány a bajod.

Nem tudom. Én nem akarnám azt érezni, hogy a választható opciók legszarabbika vagyok.

Vaaaaaaagy, közel sem ennyire rossz a helyzeted, csak megy az önsajnáltatás ( lehetne nőd, csak az aki lehetne pont nem kell)/nem ezeken a szerinted kardinális paramétereken múlik az egész sikertelenség, hanem valamin, amit balladai homály fed, vagy a hasonló kaliberű nők épp így hoppon maradnak.

máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

Fogyj le, sportolj, tanulj, képezd magad, ne rinyálj, hogy mikor "JÖN A LEHETŐSÉG", menj te oda!

Ha heteroszexuálisokról beszélünk, akkor meg csak úgy jön ki a matek, ha egy férfinak egy nő a párja, hogy nem lehetnek sikeresebbek a nők!!

máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
Mondok neked egy megnyugtató dolgot. Nekem van kp ~20 milkós megtakarításom és jóformán nem kellek senkinek sem. Ugye, hogy mennyivel jobban is érzed máris magad, hogy megtudtad, hogy nem is vagy egyedül a problémáddal?
máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Leclerc ***** válasza:
20%
A nőknek is kell fejlődni, sok mindenben, ha férjet akarnak, meg pláne ha gyereket.
máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!