Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem valós fotókkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem valós fotókkal ismerkednek az emberek a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Sosem volt könnyebb szelfit csinálni és feltölteni a netre, mint manapság. Ennek ellenére szinte 99% csak manipulált (agyonretusált) fotókat rak fel magáról, vagy pedig 10-20 évvel ezelőtti fotókat, amikor még 60 kg volt, most meg 120 kg...Már nem is megyek randira úgy, hogy előtte webkamon nem nézzük meg egymást, és most is belefutottam. Helyes pasi a fotón (kiderült 2018-as volt a fotó), kamerán egy 120 kg, 3 tokás manus néz velem farkasszemet. Miért kell hazudni? Hamis fotóval sem fog összejönni a randi, kapcsolat meg még úgyse...

máj. 15. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért hazudnak talán mert abban reménykednek, hogy hátha beléjük esik a másik.
máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
úgy, hogy eleve hazudik, meg a valóságban ronda és kövér? Egy életre kiábrándulok belőle...
máj. 15. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

És akkor képzeld el, ha nőket keresnél....van olyan,amelyik még műsegget is képes berakni a gatyájába, csak kinézzen valahogy.

Igazi meglepi akkor van, amikor a magyar nő nekiáll vetkőzni....

máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, nőként látom a nők fotóit is, ill. hallom férfiaktól, hogy a nők is 20 évvel ezelőtti meg agyonfotoshoppolt fotókat tesznek fel. Vagy olyan fotót, amin nem ők vannak. Szörnyű.
máj. 15. 18:51
 5/15 Leclerc ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi, hogy igy lehet sikere. Persze nem mert hazudik, de ezt ilyenkor nem fogja fel.
máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ha kövér vagy öregebb az szerencsésebb esetben kiderül kamerában. De mi van ha a magasságáról hazudik? Merthogy nem 1 olyan esetbe belefutottam, amikor a pasi 170 cm-nek mondta magát, és találkozásnál velem egy magas volt, én pedig 150 cm vagyok.
máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Eltorzult világban élünk, sajnos. Nekem van olyan női ismerős, aki a faceappos képeit tartja valòsnak, teljesen torz önkép.
máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

jah meg a kielemkedő magas fizetés, közben meg autója sincs, mehet a buszozás több x felett :-)

nem kell wecamig eljutni, ha nem küld valós mostani dátumu képet akkor kamu, rögtön kibukik, hogy csaló.

de bizni kell, mert mindig vannak valós és jó arcok, de ritka..

máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Na, én az ellenkező eset vagyok, én ha felraknám a 10 évvel ezelőtti fotóimat, abból lenne a baj :D Azok közé tartozom, akiknek nagyon jót lett/tesz az "öregedés". Egyrészt, -20 kg van rajtam és sportos testalkatom lett a szolid tornának/edzéseknek/mozgásnak köszönhetően. Nem egyszer mondták már az utóbbi időben, hogy bőven fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok.


Egyébként egyetértek, a társkereső appokon mintha nem is evilági nőket látnék, vagy én nemtudom, de nekem annyira más az értékrendem, mint amiket ők mutatnak magukról. Legalábbis a nagyrészük. Szuper (és extraszuper) helyeken készült fotók a világ minden tájáról, maximalista, luxus környezet, nagyvilági életérzés, stb. Nem tudom, én ennél "egyszerűbb", hétköznapibb, természetesebb lányokat keresnék. De ők meg mintha nem mernének társkereső appozni, vagy foglaltak, vagy nemtudom... mindenesetre így nehéz online ismerkedni, élőben már valahogy jobban megy, pl. boltban, vagy munkám kapcsán a különböző helyeken, ahol megfordulok, spontán beszélgetésekbe kezdve sokkal jobb, azt hiszem. Viszont még így sem találtam meg az igazit, bár nincsenek nagy igényeim tényleg, de valahogy még nem alakult ki senkivel komolyabb, általában azért, mert aki megfelelő lenne, az foglalt (vagy persze én nem jöttem be neki). De talán megtalálom egyszer azt a személyt, aki hozzám hasonlóan önhibáján kívül kényszerül mással új életet kezdeni, és találkoznak az igényeink...


42F

máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tévesen azt hiszik, hogy majd a belsőjükbe beleszeretsz és ezáltal az megszépíti a külsejüket, mire találkoztok.
máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!