Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfival aki rendszeresen használja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
máj. 15. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én is nagyon szeretek ide járni. A bugyuta kérdések felvidítanak, 1-1 kérdésre adott válasz nosztalgikus hangulatot kelt bennem vagy csak jól esik kiírni anonim a gondolataimat.

Persze nem mindegy, hogy mi a pasu célja ezzel az oldallal.

máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább attól függ mit művel itt és hogy viszonyul az oldalhoz.
máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Miért, kivel randiznátok, kivel nem?

Milyennek kell lenni?

máj. 15. 23:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mutassam a privát levelezéseimet??? 99% valami perverz üzenet. Na mondjuk így ne kezdj senkinél.
máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem itt a nők egy része nagyobb red flag mint a férfiak. 🤭
máj. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
máj. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

"Szerintem itt a nők egy része nagyobb red flag mint a férfiak."


Ez mennyire igaz!

máj. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
3, ha trollkodik, akár több nick-el, azokon belül több kitalált élettel és személyiséggel bohóckodik, keménykedik, vagy csak sír, rí, akkor nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon. Ha büszke az oldalon "nyújtott teljesítményére" szintén. Ha csak egy random felhasználó, aki ha unatkozik feljön néha, sajàt, a valóságban is felvállalt véleménye, értékrendje mentén válaszolgat azzal semmi bajom nem lenne.
máj. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Kb amit a 8 írt, ha valakinek ez az oldal az élete vagy a dühöngője, azzal nem lennénk egy hullámhosszon szerintem. Én így a reggeli kávézgatás közben szeretek itt irogatni, meg ha nagyon nincs dolgom szabadnapon, akkor gyakran felnézek de ennyi. Trollkodni ritkán szoktam, ha tényleg magas labda a kérdés.😃 De csak ennyi nem gáz, ha valaki irogat itt néha, alapvetően egy jó fórum az oldal szerintem, csak van pár fura arc.
máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8: Valamilyen szinten egészséges keretek között lehet, ha például gyorsan ért el sok szintet és tényleg segíteni próbál - akár például egyfajta szakértői formában. Például rám igaz, de eszembe nem jutna társasági életben ilyet mondani. :D
máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!