Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiztam egy nálam pár évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy nálam pár évvel idősebb nővel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hitte kapcsolat céljából randizom vele, de igazából csak szexelni akartam egyébként ezt meg is mondtam neki a randi előtt is .Megsértődött rám, de sajnos minden nap látjuk egymást.

Hogy viselkedjek vele ezek után ?


máj. 16. 01:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát kerüld el.
máj. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Tárgytalan az egész.
máj. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Van neki húga?
máj. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dugjam meg a húgát vagy mi ? Komoly a kérdés, a munkatársam nem szeretném hogy utáljon.
máj. 16. 02:16
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mit képzelt magárol higy majd feleségul is veszed az öreglányt?
máj. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Jó kis randi lehetett.

Közölted, hogy anyukám, ebből csak szex lehet, majd ő besértődött és aztán irány randizni. Miért randiztatok akkor? Esetleg ebből arra gondolhatott, hogy mégis meggondoltad magad? Vagy te gondoltad, hogy talán ő gondolta meg magát?

Szerintem úgy viselkedj, hogy ez egy félreértés volt, mindkét részről. Semlegesen viselkedj. Vagy kerüld. Esetleg ha nagyon muszáj a témában nyilatkoznod, akkor mond el neki, hogy sajnálod, hogy így félreértettétek egymást. De gondolom nem lesz kíváncsi mit gondolsz.

máj. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van az a mondás,hogy házinyúlra nem lövünk, nem ismerted? Pont az ilyen kínos szitációk elkerülésére találták ki, hány éves vagy, hogy ezt nem vágod?


Semlegesen viselkedj, felnőtt ember módjára. Félreértettétek egymást. Nézőpont kérdése, hogy miért, de ha ő mérges, sértődött és most utál valamiért, azon te nem tudsz változtatni. Hidd el, neki a lelke mélyén lehet, hogy sokkal cikibb , hogy ő veled akár kapcsolatot is akart volna, "kitárulkozott", és durva kikosarazásnak éli meg, hogy te nem, ezt pedig az emberek zöme nem tud érzelmileg kezelni.

máj. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy nem ő az öreg, hanem te vagy nyolcéves? Kisgyerekeknek nem kéne ilyen felnőtt dolgokat játszania, mert akkor jönnek a problémák :D
máj. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd kiheveri. Legyél vele udvarias és hűvös. Nem árultál zsákbamacskát, szóval nem értem a hisztijét.
máj. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett?
máj. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!