Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen szerencsétlen vagyok a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Eddig már több lánnyal ismerkedtem, de ezekből egyikből sem lett hosszú kapcsolat. Ha valakivel jól elvoltunk, ott nem volt meg a kémia, aki meg tetszett, azzal meg nem volt meg a közös hang. Már nem vagyok annyira fiatal sem, túl vagyok a húszas éveimen és már nagyon jó lenne valaki olyat találni, akivel testileg- lelkileg passzolunk! Az internetes társkeresőzést is kipróbáltam már, de nekem az online platform valahogy nem jött be.

máj. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Vedd tudomásul, hogy nem szerencsétlen vagy hanem te magad jártál olyan nőkkel akik nem passzoltak hozzád, szűrj jobban, ennyi.
máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Probalkozz tobbet... mást nem nagyon lehet tenni .
máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az internetes társkeresőzést is kipróbáltam már, de nekem az online platform valahogy nem jött be."


Magyarul átlagos/átlag alatti vagy külsőre. Hát igen, az online ismerkedéshez rohadt jól kell kinézni, legalábbis a képeken.


Nem te vagy szerencsétlen, hanem ilyen világot élünk. Átlagos, szürke, hétköznapi emberként nem vesznek figyelembe. Senki nem fog rád felfigyelni, unalmas, érdektelen, sőt leginkább láthatatlan leszel. Vedd tudomásul, hogy manapság CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külsőségek számítanak, és itt nem feltétlen a te külső megjelenésedre gondolok csak, hanem a viselkedésre és életfprmára is.

Muszáj, hogy magmutogató, állandó szereplési kényszeres, nagypofájú, szófosógép legyél és az látszon rajtad, hogy mindent és mindenkit megkaphatsz ha akarsz és hogy te "mekkora király vagy". Legalábbis én ezt figyeltem meg. Ha nem vagy ilyen akkor meg nézzél ki irgalmatlanul jól, legyél magas, izmos, jóképű, sármos, jól öltözött, menő.

máj. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem könnyû senkinek. Próbálkozz fáradhatatlanul online és élôben is a szinteden (!) lévô nôknél.


Pont a minap panaszkodtam egy ultramaratonfutó ismerôsömnek, hogy nehéz a társkeresés. Azt mondta, a maratonoknál megtanult kitartás segített neki párt találni. Ezzel mondjuk engem is motivált, újrakezdem a társkeresést.

máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Nem szerencsétlen vagy, hanem tapasztalatlan. Ha ez megnyugtat, fénykoromban is csak 8-10 kudarcra jutott egy sikeres, bár nyúlfarknyi kapcsolat. Most akkor ki lehet számolni, hogy a közel 50 kapcsolatomhoz hány sikertelen próbálkozás jutott.
máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!