Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, 20 évesen összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, 20 évesen összejönnétek egy 19 éves tapasztalatlan fiúval?

Figyelt kérdés

máj. 16. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Össze ha normális lenne.
máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem
máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 miért nem? kíváncsi vagyok az érvelésre
máj. 16. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Passz... attól hogy valaki 19 éves és tapasztalatlan még kb. bármilyen lehet a kinézete, személyisége. Ettől még csak egy 19 éves a másik ötvenezerből, sem pro, sem kontra.
máj. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Azért nem, mert 20 évesen már komoly kapcsolatot akartam, amire egy 19 éves, tapasztalatlan fiu alkalmatlan.

Zavarna, hogy nincs párkapcsolati tapasztalata. Már megjártam így, hogy osszejottunk, együtt voltunk, aztán szakított, mert hogy meg rajtam kívül nem volt másik barátnője. Sőt, kétszer is hagytak el emiatt, úgyhogy harmadjára már nem estem ilyen hibába.

máj. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Nekem a 28 éves exem is tapasztalatlan volt. Na, látszott is.


Teszetosza volt, döntésképtelen, mindent én rendeztem helyette, egy utazást nem tudott megszervezni.

Ezen kívül fogalma nem volt a kapcsolatokról, mivel egyedül élt és max alkalmi kapcsolatai voltak, nem tudta, mi az a kompromisszum, de érdekes mód, a házimunkát egyből rám sózta és sorolhatnám.


Aztán félrek.rt a hátam mögtt, de annyi gerinc nem volt benne, hogy elmondja, szakítsunk, mert kalandozni akar.


Ezek után még egyszer nem jövök össze tapasztalatlan pasival. Hogyne.

máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
6os, mert egy tapasztaltról ezek nem mondhatók el és soha meg se csalnák a párjukat😅
máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
20 évesen a 30+ korosztaly sokkal erdekesebb volt, mint a nyegle tinik. Tehát nem.
máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok olyan sztori van azokról, akik fiatalon jöttek össze, hogy "tapasztalni akarnak", szexelni össze-vissza egy idő után, nem egy emberrel maradni életük végéig. Én 20 évesen is inkább 25 fele mennék, mivel nem ilyen voltam akkor se, így legalább próbálnám minimalizálni ennek az esélyét.

24 évesen meg a 26-30-as korosztályban nézelődöm, ott is nagyon filterezek komolyság alapján.

máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátom 19 éves koromban veszítettem el, sőt előtte még csak nem is csókolóztam. Hogy azóta hány rövidebb, vagy éppen alkalmi afférom volt meg nem mondom meg, de fogalmazzunk úgy igen sok. Szóval semmiről nem vagy lekésve :)
máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!