Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte hölgyek, a kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte hölgyek, a kettő közül melyik értékelitek jobban?

Figyelt kérdés
máj. 17. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Ha van egy min. 100,000 EUR értékű autója
Ha legalább 190 cm
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nálad azt jelenti az őszinte, hogy azt gondolja, amit te, igaz?
máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyiket se. A nagyon drága, szipi-szupi csodajárhány jellemzően komplexusos és/vagy nagyzoló, hülyegyerek jellemet rejt, a 190 meg rohadt magas és többnyire nyúlánk, aránytalan, túl hosszú végtagokkal és fura mozgással párosul.

Ha 180+ írtál volna, tök egyértelmű lenne a döntés. Szerintem 180-185 kötötti pasik a legvonzóbbak.

máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Unknown expression error in line 1: "Őszinte hölgyek".


ERRORS: 1

WARNINGS: 1

máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nagy valószínűséggel kizáró ok lenne. Én 160 cm vagyok, 190 fölötti férfi nekem túl magas, ahogy a 2-es is írta. Nekem magasságban legszimpatikusabb a 170-180 közötti pasik.

Ami pedig az autót illeti. Az rendben van, ha kicsivel vagyonosabb (vagy szegényebb) nálam a férfi, de azért ekkora szakadék ne legyen (egyik irányba se), mert valószínűleg összeegyeztethetetlen lesz az életvitelünk.

máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
155 centi vagyok, #4 véleményét osztom.
máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Nálam egy férfi 190cm től kezdődik.

A kocsi számomra nem fontos de az, hogy a férfi milyen az igen.

máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyiket se. Ha nagy farka van és jóképű.
máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódni akarok hozzá. Azt semmilyen vagyonelem nem váltja ki, tehát az első biztosan kilőve. Nekem is a 180-185 közötti férfiak szoktak tetszeni, így alapvetően a másodikra sem szavaznék, de ez nem annyira fix nem, mint az első, mert vonzódtam már 190+ cm férfihoz is, most meg épp egy velem kb. egymagashoz (170 körüli, max 175).
máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

3:


Remove-ADUser -Identity "CN=atlagaltalanositoharmadikvalaszolo,OU=Users,DC=gyakorikedesek,DC=hu" -Confirm:$false


🙃

máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a magas. De 160 centi vagyok ezért, nem igénylem, higy a másik ekkora kegyen. Viszont akinek ilyen autója van azzal nem járnék, feleslegesen szórja a pénzt és ez nem szimpi.
máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!