Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácsokra van szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokra van szükségem! Gyakori oldal igazán nem ismerkedésre való? És vannak olyan oldalak amik direkt ismerkedésre való? Ha igen írjatok le, mert nincs tapasztalatom ismerkedésre való oldalakról!

Figyelt kérdés
Lány barátnőt keresek neten! És szeretném megismerni !
máj. 17. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol lehet véletlen találni de ez 0.1% . Nem nem ismerkedős oldal.. az emberek többsége vagy kapcsolatban van és nem komoly kérdést tesz fel , vagy éppen össze veszett emberek akik vmilyen fajta kapcsolatban vannak.. tehát az emberek többsége de inkább a nők nem szeretnének itt ismerkedni mert nem azért regisztrálnak . F
máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 kösz az őszinteséget!
máj. 17. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy nem való, csak nem arra használják, de mégis, szóval konkrétan nem az, de találhatsz magadnak itt is..

ird ki menny idős vagy kit keresel, pár személyes infó rólad és indulhat is a chat :) sok sikert!

máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a segítséget de ezen az oldalon már nem egy kérdést tettem fel barátnő keresés céljából de eddig még nem jelentkezett egy se de nem lehetetlen!
máj. 17. 19:32
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 hogy mennyi idős vagyok mit szeretek csinálni olyan kérdések már vannak itt fel telve az oldalon,de ahogy mondtam még nem kerültem kapcsolatba egy lányval.
máj. 17. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
5. sok nonek kiado magat ferfi van itt.. nobol kevesebb joval .. azt mondanam 90% ferfi 10 % no..
máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Ez jó tudni de már tapasztaltam hogy itt több a férfi mint nő.
máj. 17. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
nőnek kiadó férfi? és erre miért van szükség, láttad egyáltalán?
máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Kérdések alatt van ilyen .. de férfinak kiadó no is akad.. amikor valaki az anyagiakrol okoskodik az tuti egy pénz éhes nő.
máj. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!