Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak közt 40+ évesen van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt 40+ évesen van akiket idegesít hogy a velük egykorú nőket akarják "rájuk erőltetni" ?

Figyelt kérdés

máj. 17. 22:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Ki akarja rájuk erőltetni?
máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Miért, nyolcéveseket akarsz dugni? Te vagy a pedofil incel? :D


Nyugi senki nem akar senkit ráderőltetni. Ez az elfuserált patriarchális társadalom kizárólag a nőkre erőltet dolgokat, ha férfi vagy, konkrétan azt csinálsz, amit akarsz.

máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

# 2


ilyen beteg dolog egyáltalán hogy jut eszedbe? viccnek is rossz

máj. 17. 22:19
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
Fiatal nőt akarsz oda pénz kell, utazás, luxus stb.
máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

# 1


van egy ilyen véleményekből kirajzolodó elvárás hogy pl. 40-50 évesen rá se nézzen egy férfi mondjuk 30 éves nőkre

máj. 17. 22:20
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok veled egykorú.

Ha snájdig 45 alatti vagy, akkor érdekelsz.


Julika, 62

máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

# 4


ja ismerem ezt a legendát. Igen van akinek csak úgy megy. Hát így járt.

máj. 17. 22:21
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Itt? Én egyedül olyasmit olvasok állandóan és én is ahhoz tartom magam, hogy a 15+ korkülönbség már sok. Lehet a lány 18 éves és a férfi 35-38 nyugodtan, de nem fog bőven működni a korkülönbség miatt. Ha te most 45+-os vagy nem igazán illik hozzád 30 éves nő. De én tőlem nyugodtan próbálkozz, hátha kivételt képeznél.
máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Ránézhetsz bárkire, de ne hisztizz, ha nem kellesz annak, aki neked bejön.
máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

#5 Szerintem semmi ilyen elvárás nincs. Én 30-as nő vagyok, simán összejönnék egy negyvenes pasival. A nővérem szintén negyvenes pasihoz ment hozzá.

Az rohadt gáz csak, mikor löttyedt taták, vagy ilyen aranyórájukat rázó gazdag hernyók rányomulnak tizenéves vagy húsz körüli csajokra, akik még majdnem gyerekek. De az egy teljesen más kategória. Negyven-ötvenévesen összejönni harmincas nővel az full tolerálható.

máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!