Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják egy 35-40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egy 35-40 éves férfire hogy idős a 24-30 éves nőkhöz?

Figyelt kérdés
Csak itt gyakorin vén szaroznak 35pluszos férfiakat?

máj. 18. 09:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
Igen csak itt szokás.
máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

40 éves férfinek már kialakult énképe, világképe, jó/szerencsés esetben egzisztenciája és bejáratott élete van.

Tudja mit akar, kitől és milyen módon.

egy 20 éves embernek mindegy, hogy nő vagy férfi, még sokkal gyengébbek az élethez szüksége skilljei, így akaratlanul is a dominánsabb fél hatása alá kerül.

Aztán mikor ő is megerősödik, általában jól otthagyja az addig segítőjét.

máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%

Olyan tekintetben nem optimális, hogy a férfiak általában rövidebb ideig élnek.


Hogyha másik véleménye alapján éled az életed, sose leszel boldog, minden ember más dolog miatt használ szitokszavakat, ha valaki azt mondja csúnya a hajad, ezért sose legyen barátnőd, akkor úgy teszel?

máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

Huszonévesen a 30+osak nekem is másik bolygó.

Teljesen mások mint a huszasok hiába jönnek azzal hogy fiatalosan néznek ki. Lehet másoknak fiatalos de egy huszévesnek egy harmincas soha nem lesz saját korosztálya ránézésre se.


Mikor én életemben először álltam szóba egy harmincassal amiket láttam:

Műfoga van, kockás pizsamát hord (de nem is póló, hanem ing meg a hozzá való gatya), elítéli a bulizást ökörködéseket marhulást, ezért engem lenéz, nem bírja a shortokat mükörmöt mert járjak csodorban(nemhigy keresne akkor vmi negyvenes nőt aki már fel se vehet szexi rucikat), neki a jópontok ha takarítasz főzöl (nem lehetsz ökör laza felszabadult felelőtlen "gyerek", nőjj fel hozzá vmi 3 gyerekes háziasszonynak), rühellte hogy még alkalmi melóim vannak (és nem úgy kezdem a karriert iskolák után hogy nyugdíjas állásom van 20 évre is, és dől a lé jó pozícióm van, hanem még hol itt dolgozom hol ott és apránként haladok előre a létrán), egy rohadt kirándulás haverokkal 3 napos horgászat sörözés gokartozás nekem az volt hogy beteszem a fürdőruhám meg egy törölközőt meg jó oda a lyukas papucsom is és hajrá, neki meg az hogy álljak meg szendvicseket kenegetni gondosan csomagoljam, a sátorba vigyünk felfujható matracot, szinte az ereszd el a hajam "ízét" is el tudta venni, meg hagy ne soroljam, egy "élmény" volt egy 30as pasival.

máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Gyakran 30+ os nőkhöz is öregnek számítanak.
máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

4


Szóval total éretlen kislány szerű vagy még. Nekem se lennél jó.

máj. 18. 09:47
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

Csak huszonéves. A huszonéves kor még arrol szól higy megtaláld önmagad, a majdani neked legjobb munkahelyet tudd már majd mik az erősségeid gyengeségeid, ehhez próbáld ki magad mjndenben, bontigasd a szárnyaid szülők nélkul megállni a helyed, ugorja bele mindenbe(ésszel), fedezd fel a világot és az embereket hkgy tudd kiket kerulj kiket nem, és élvezd ki hogy testileg fitt vagy erős reggelig is bulizhatsz vagy akár szörfözhetsz, úszhatsz, élvezd is az életed ne görcsölj!


Mert az élet nem habostorta kemény is tud lenni, nem árt ha vannak szocrendszereid a megfelelő emberekkel nem árt ha biztató segítő társaid vannak és nem azok akik csak önbecsülést rombolnak hátráltatnak nem mehetsz sehiva nem élheted meg hogy még szép vagy és szexi és nő vagy, járj csodorban dolgozz moss főzz takaríts ne legyen életed se mert a munka pénz a ház az első es utolsó aztan meg a gyerek is meg persze az "urad" s.gge.


Erre ráérsz. Egyszer vagy "szabad erős szép kötetlen egyszer repülhetsz csak".

Később már másra is fogsz vágyni megtörtent megkeseredve a legnagyobb örömöd az lesz hogy ki van takaritva meg 5öst hoz a gyerek haza a férjed meg még nem hagyott el.

máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
*megtörten
máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Egy húsz évest hagyni kell kibontakozni hagy élje meg az életet, nem folyamatosan mérgezni azzal hogy mekkora sz.r és ezt úgy állandóan ismételni neki hogy elhigyje.


Az ilyenektől menekülni kell.

máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, a 4-es és a legtöbb hasonló kommentelő GYIKon 30 fölötti nő. Nincsenek a GYIK "társkeresési problémák" kategóriában 20-on éves lányok, mivel egy 20-on éves lánynak nincsenek társkeresési problémái ellenben a 30-asoknak már rengeteg van.


Én 32 vagyok, a párom 23. Tinderen a filter 18-25 között volt és rengeteg match-em volt. Foglalkozz sokat a külsőddel és a legtöbb fiatal lányt nem fogja érdekelni hogy idősebb vagy náluk. Egy férfi nézhet ki úgyis vonzóan mint Timothée Chalamet de úgyis mint Chris Hemsworth. Egy nőnek viszont vagy baba arc, vagy game over. Brad Pitt még mindig top-on van, Angelina Joliet viszont már régen leváltotta Margot Robbie. That's all folks.

máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!