Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Személyesen még mindig jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen még mindig jobb ismerkedni? Mint neten? 24F vagyok!

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag csak otthon vagyok de adódik néha rá lehetőség hogy megyek valahova. A valóságban például ismerkedni nekem valahogy nem adódik rá lehetőségem 1 évben kétszer talán de nagyon ritkán, mert ha megyek valahova vonaton vagy buszon vagy bárhol mindenütt csak azt látom hogy sok fiú de főleg lányok a mobilt bámulják és nem bírják le venni róla a szeműket azon kívül vagy sietnek valahova iskolában munkába haza hasonló,vagy egyszerűen nem állnak szóba idegenvel. De főleg eza netes világ miatt úgy látom hogy nehéz ismerkedni élőben és elég gyakran látom hogy nagyon sok fiatal már nem élőben ismerkedik vagy valami hasonló, ha meg inkább neten ismerkednek még vonaton is buszon is biztos úgy csinálják nem mindenkire igaz, de a többség biztos úgy csinálja ,ennyit tapasztaltam , mondjuk ezek miatt nincs túl nagy ön bizalmam. Csak azt tudom biztosan hogy nincs egy barátom nemis volt soha meg barátnőm se. Magamról pár szólt le írom, szeretem a filmeket meséket, zenét sok félét, utazni, sétálni, biciklizni, olvasni unalomsagbol neten, és tornázni. Most itt amit le írtam ezek ellenére még mindig jobb és könnyebb ismerkedni személyesen ?? Csak őszinte választ szeretnék.
máj. 20. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Tárd ki magad előtt a világot. Több van ám benne, mint hinnéd.
máj. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%
Fiuk csak azert akarnak ismerkedni mert kanosak
máj. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak élőben ismerkedem, az ilyen online irogatósdi nagyon nem nekem való.

De nem utcán, tömegközlekedésen vagy kondiban (hisz ott az embernek meg van a maga dolga), de programokon, társasjáaék esteken, koncerten, beülve kávézóban/bárban, ahol úgyis ott leszel egy darabig, nincs rohanás stb stb

máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 De nem mindenkinek van rá lehetősége koncertekre járni meg bárban, nekem nincs rá annyi lehetőségem koncertekre járni ala pénz kell meg ha messze van a hazámtol nem tudok jutni végképp, bárban meg életemben nem voltam, nem volt kive , meg már mi félénk bár nincs, vidéken lakok itt nincsenek programok, az én hazám az olyan.
máj. 21. 11:14
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Nem mindenki hajt ala és nem úgy gondolkodik.
máj. 21. 11:37
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 Aki városban lakik annak több a lehetősége, de aki vidéken lakik mint én nekem nincs rá annyi lehetőségem!
máj. 21. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én agglomerációban lakom, itt régen a kis községben 6 kocsma volt, most is azért még három üzemel. De én be vonatozom egy órát Budapestre például mindenért, de szerintem mindenkihez van 1 órán belül egy értelmes város, értelmes programokkal/beülős helyekkel.

Vagy van ott barátnőm akinél aludhatok, vagy megvárom az első vonatot haza. Napközben meg elmenni valahova (pláne a vármegye bérlettel már) nem akkora nehézség.

Koncerten én is csak egyszer voltam összesen, jövő héten megyek a másodikra. Nagyon ritkán és tényleg csak arra megyek, amelyik érdekel.

Sok férfi megy egyedül bárba amúgy, klubba kevésbé, de bárba igen. Kávézóba meg méginkább, legtöbben egyedül mennek.

De ha arra nincs pénzed, hogy heti egyszer kimozdulj valahova egy kávét meginni, hogy tudnál randizni? Senki se akarna egész nap otthon ülve semmit csinálni 365 napban.

máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!