Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire számít nektek a kapcsolatban, hogy egy nőnek mekkora a melle? Hosszabb távon nincs gond a vonzalommal emiatt?

Figyelt kérdés
máj. 21. 06:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyáltalán nem fontos, soha nem lett vége mellméret miatt kapcsolatomnak, volt nagyon kicsi és nagyon nagy mellű barátnőm is.
máj. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ jön e szembe más.
máj. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha jó a szex, nem számít, mekkora a cici. Vannak nagy mellű nők, akik nem szeretik a mellüket, nekik hiába van nagy, ha nem mész vele semmire.

Úgy vagyok vele, hogy szexben jobb, ha mindenből kicsit nagyobb van, így a masszívabb nők izgatóbbak számomra, mint a vékonykák. De ha kismellű lenne a párom, akkor sem ácsingóznék a nagy cicik után, mert nekem a párkapcsolat nem a nők próbálgatásáról szól.

máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bolognai a kedvencem ***** válasza:
85%

Ő... semennyire?


Nekem egy nő soha nem állt csak két mellből..


Soha nem is értettem, miért van ekkora felhajtás emiatt a nőknél.

máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Egy szép kedves arc, egy laposabb has, kisebb formás segg, finom combok mellett nem érdekel, hogy mekkora a melle.


Ismerek 2 ilyen lányt is személyesen, gyönyörű mindkettő, alkatra , arcra, a mellük érdekelne a legkevésbé ha valamelyikkel együtt lehetnék.

máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Akinek számit azt lepontozzák?irányitott kérdés.
máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
A kis mellű nők tetszenek, de nem ez az "Életem legfontosabb kérdése".
máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk is kis melle van az asszonynak, nyilván csak ez miatt nem hagynám ott, pláne ennyi idő és két gyerek után. Ha annyira számítana, nem álltam volna le vele. De valóban, férfiként megnézek egy-egy formás nőt simán, hiszen már az átlagos mellméret is nagynak tűnik az asszonyé után.
máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Szeretem a formás és nagy ciciket, de nem téma egy kapcsolatban

Ha megvan a vonzalom, és az elején működik a szex is, akkor később sem lesz probléma ezen a téren, legalábbis nem a mellméret miatt

Most is kismellű nőm van, és a legkisebb probléma vele a mellmérete

máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem a mell a fontos
máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!