Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak magamnak párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak magamnak párt?

Figyelt kérdés
22 éves fiatal, magányos srác vagyok, kicsit otthonülős fajta, de szívesen elmegyek biliárdozni vagy beülni valahova, diszkóba nem szeretek járni, egyrészt nem tudok táncolni másrészt nem rajongok érte. Volt már több hosszú távú kapcsolatom, de sajnos véget értek. Most is komoly kapcsolatra vágyom, de nem tudom hol találhatnék valakit.

2013. febr. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Na majd mindjárt megy a sok privát üzenet! :D


(Én 22 vagyok, lány, de én nem nagyon tudom elképzelni azt hogy egy velem egykorú fiú komoly kapcsolatra vágyik)

2013. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondtam..
2013. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocs első, de kétlem, hogy kapna akár csak egy privátot is:D

az a lányokra jellemző

2013. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MJ199720 válasza:
klónozz
2013. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!