Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyedülálló _normális_ csajok 26 és 30 között?

Figyelt kérdés

Ha igen is, nem igazán volt hozzájuk szerencsém. Vannak a 17-20 évesek, meg a friss húsra vágyó MILF-ek. Na nekem egyik sem pálya.

28/F



2014. júl. 28. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#7


" ők diplomásak, szépek, okosak, értelmiségi családból jönnek, önállóak, humorosak, sikeresek, kreatívak"


"annyit kérnek, hogy valaki érjen el annyit az életben, mint ők."



Magyarul ha nincs diplomád, jó fizetésed, nem származol értelmiségi családból, nem vagy sikeres, akkor labdába se rúghatsz náluk férfiként, mert ugye nem értél el annyit mint ők!


Persze, csak annyit várnak el, amennyit ők elértek... hátszéllel, amit az értelmiségi családjuk adott meg nekik. Sajnos nem mindenki születik értelmiségi családba.

2014. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

utolsó: ez igaz. vagy nem mindenki születik szépnek, vagyis a te logikád alapján a szépek se járjanak jó pasikkal, mert nem mindenki született annak...


egyébként nem kell irigykedni, bárki tanulhat egyetemen ingyen (még mindig), csak ugye ahhoz kitartás is kell! Ha nyomorékoknak tartotok minket, az meg hidegen hagy. Miért is volnának azok? Mert elértünk valamit és jogosan akarjuk, hogy a párunk is elérjen valamit? :)

2014. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, akkor én kilógok a sorból...


DE! SZERINTEM nem az határozza meg ki / milyen ember, hogy hány diplomája van. Mint ahogy a diploma se egyenes út a boldogsághoz....


Ez pontosan ugyanolyan dolog, mint ha az alapján ítélnénk meg valakit, hogy milyen autóval jár. A végzettség pont ilyen dolog az én szememben.


26/N

2014. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
51%

:) 30 vagyok, jóképű, értelmiségi családból (már a nagyszülők is diplomások voltak), de azt vettem észre, hogy a hagyományos "értékek" (mond még valakinek ez a szó valamit?! :) ) miatt perifériára szorulok, és márkás slusszkulcs, drága mobil, "cool" öv, cipő, stb. na meg szanaszét gyúrt test HIÁNYA miatt átnéznek rajtam a csajok. Felszínesek.

Biztosan vannak 22 évesen is érett csajok, így a keresési tartományt így szűkíteném: 22-31 éves lányok. Között van-e normális, okos és szép? Kezdek kifogyni az ötletekből, hogy lehet velük megismerkedni...

2014. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as vagyok!



14-es!


Sajnos a hagyományos emberi értékek egyre jobban háttérbe szorulnak, mert felszínes a világ. Ebben élnek az emberek, és mindenhonnan ez folyik. A médiából is, és az életben maguk előtt "példaként" is ezt látják.

Az a 14 éves akinek nem ájfonja van az nem is menő, az aki huszonévesen csak "öreg autót" tud venni, az már ciki, mert másnak a szülei meg a segge alá rakják az új autót stb.

Erről mi nem tehetünk, elferdül a világ.... A mai tiniknél is az a menő csaj aki már 12 évesen szexelt, csak kérdem én, hol van még akkor a szexuális kultúrájuk?! A béka feneke alatt....

Hosszasan lehetne sorolni még, de kár is szót pazarolni. Azért léteznek még normális férfiak és nők :)

2014. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!