Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jönnek oda hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jönnek oda hozzám a férfiak ha tetszem nekik?

Figyelt kérdés
Persze hogy tetszem nekik csak feltételezés. De azért egy nő látja a férfi tekintetében hogy bejön neki. Arra gondolok hogy az utcán, metrón, boltban stb. szóval ilyen nyilvános helyeken gyakran van hogy megnéznek a pasik, figyelnek, rám mosolyognak meg ilyenek. Aztán nem történik semmi, nem jön oda SOHA egyik sem. oké, lehet van barátnőjük, de mindig mindegyiknek?? Pedig én meg szabad vagyok és ismerkednék szívesen. Én is vissza szoktam mosolyogni. Már egy jó ideje nincs párom, mert hiába járok el otthonról senki nem lép felém. Szórakozóhelyen odajönnek, de akkor meg csak szexet akarnak. Miért nem lehet utcán, vagy bárhol spontán ismerkedni?? Ja, én azért nem megyek oda mert azt azért nem merem:)

2015. máj. 16. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hanem azért nem mész oda, mert?:D
2015. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen,ugyanez a probléma nálam is
2015. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg odamennek hozzátok utcán vagy bárhol, tök ismeretlenül, akkor azzal jöttök, hogy utcán nem ismerkedtek, meg ki tudja, mit akarhat tőletek a férfiember. Egyébként meg a visszamosolygás kevés, én is sokszor jártam úgy, hogy mosolygott rám a csaj, lesütötte a szemét közben, kedves volt velem, aztán meg amikor kezdeményeztem, kapásból hárított, és esélyt sem adott a további ismerkedésre, pedig azt hittem, hogy csak próbára akar tenni ezzel. Szóval sokan szerintem úgy vannak ezzel, hogy mi a francnak kezdeményezzenek, ha nem elég egyértelmű a dolog.
2015. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 To7ka ***** válasza:
100%

Akkor ők meg pont ugyanúgy működnek!:) Én nem szeretek ismerkedni utcán, szerintem egyedül még soha nem lézengtem, hogy én akkor most ismerkedek. Ha valami alkalom adódik, nagyon kedvesen mosolyogva segítek/szóba elegyedek, nálam az valamiért zaklatás, ha csak úgy a semmiből leszólítanék valakit. Meg miért? Csak külső alapján nem szeretek nyitni.


Ejts le a jobb pasik előtt valamit, nyúljatok érte együtt és mosolyogjatok, kezdeményezz beszélgetést. Kérdezz vagy kérj tőlük valami apróságot, teljesen nyugodtan nyiss ha szeretnél. Szerintem a legtöbb pasi szívesen fogadná, ha van is valakije és nem féltékenységen alapszik a kapcsolatuk legrosszabb esetben összebarátkozhattok, de ha nem alakul ki a rövid idő alatt semmi közös pont...

Nem tudom megmagyarázni, nekem is fura:) Lehet mert elég sok bunkó pasi füttyög a nők után, meg nagyon látványosan utána bámul, beszólogat, és így az utcán-ismerkedés valahol ezt jelenti, vagy ebből látni többet. Tőlem meg nagyon messze áll ez a stílus, de több olyan lányt ismerek akikből már egyből agresszív viselkedést vált ki, ha egy vadidegen leszólítja őket. És még jogosnak tartom..


Szóval próbálj meg nyugodtan apróságokkal nyitni!:) Akinek meg van véleménye a fentebbiekről nagyon szívesen látom az értelmes kritikát, én is kíváncsi vagyok a miértekre!!:)

2015. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ők sem mernek hozzád odamenni,nos akkor mi van?:)

Azért nem lehet utcán vagy bárhol spontán ismerkedni,mert a kedves nőtársaid megalázzák,kinevetik a srácokat,aztán utána már kinek van kedve bárkihez is odamenni csak úgy...

2015. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De akkor hogy tegyem egyértelművé?:) Milyen jelet küldjek még azon kívül hogy én is nézem és mosolygok?:) Nekem nincs bajom az ilyen utcán, metrón, akárhol történő ismerkedéssel. Sőt, ez tökre bejön. Kevésbé feltételezek rosszat, mint mikor buliban jönnek oda részegen.
2015. máj. 16. 21:23
 7/14 To7ka ***** válasza:
100%

Mindenféleképp teremts közös helyzeteket. Amikből tud építkezni egy pasi, vagy akár még picit többet tudsz Te segíteni. Boltban millió egy dolgot meglehet kérdezni egy másik vásárlótól, és ellehet kezdeni beszélgetni. Így nem leszólítod, csak mint egy normális emberrel beszélgetsz. Egy nő nyitását szerintem sokkal lazábban veszik, egy pasinak van rá úgy 30% esélye, hogy pozitív reakciót vált ki.


Metró kicsit túl hangos az ismerkedéshez, de lehetsz néha feledékeny, és kérhetsz útbaigazítást, hol is kell leszállni (vagy inkább miután leszálltál, hogy merre indulj el), és legyél szimplán emberileg kedves, normális, nyitott. De ezek tényleg nagyon fura szituációk, ha nincs közös pont, és már azt meg kell teremteni valahogy, a nulláról utcán, mikor az emberek elfoglaltak, foglaltak, épp randira igyekeznek, lehet ott várja a barátnője mikor leszólítod és jó nagy vita lesz belőle, nekem nagyon abszurd...

Baráti társaságok? Sport események? Közös érdeklődési körök? Netes ismerkedés? Bármi jobb, ahol építkezhetsz már valamiből..:)

2015. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nahh ez az én is ismerkedtem így, és nem utasítottak vissza a lányok, na jó volt pár lerázós szöveg, de az mindíg van :)

Szóval azért mert ha túl jó nő vagy akkor félnek a pasik a kudarctól, meg nem tudják mit mondjanak, hogyan legyen közös téma...

Ahoz nagyon jó dumásnak kell lenni :)

Én sem vagyok nagy dumás, de mégis megpróbálom mert kapcsolatot szeretnék, és tennem kell érte :)

De a randi a leg jobb ötlet, én mondjuk elhívnálak randira :)

2015. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tetszel nekik,csak te képzeled azt, mert el vagy szállva.:)
2015. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem értem miért fura így ismerkedni. Sztem még neten is furább, az egy mesterséges dolog. A baráti társaságom elég összeszokott, ritkán vannak "külsősök". Inkább csak mikor koncertre, klubba megyünk, akkor tudok új pasikkal találkozni, de mondtam hogy ott meg általában nem akarnak komolyan ismerkedni. Sportolni itthon szoktam, korábban eljártam futni, de akkor sem jöttek oda hozzám. Viszont mikor járkálok a városban vagy megyek akárhova egy csomó lehetőség lenne megismerni valakit, ha lazábbak lennének emberek. Amúgy közben eszembe jutott hogy szilveszterkor hazafelé a metrón megszólított egy fiú. Egyáltalán nem volt fura, megkérdezte merre voltam bulizni és milyen volt stb. Beszéltünk egy keveset, még nevettünk is:) Persze ilyenkor alapból lazább a hangulat, de nem értem miért csak ilyenkor, lehet így máskor is.
2015. máj. 16. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!