Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy cigány lánnyal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cigány lánnyal szeretnék járni, de az ismerőseim lehurrogják mindig őket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ismerettségi körömben alapvetően nem kedvelik a cigányokat, persze mindenki azt mondja, hogy különbséget kell tenni a rendes és nem rendes között, ahogyan ez a magyarokkal is így van, azonban amikor egy buliban vagy valahol egy cigány csajjal táncolok, esetleg számot cserélek, akkor mindig jönnek a beszólások, illetve a morgások. Az az érzésem, hogy nagyon ellenzik ezeket. Szerintetek tényleg gáz roma csajszival összejönni? Vagy ki lehet valahogy szűrni, ki való a gázosabb fajtából és ki nem? Én magyar vagyok egyébként, bár... én nem tulajdonítok a származásnak nagy szerepet.

2015. máj. 16. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Saját ismeretségi körömből két példát tudok felhozni. Az egyik arra, hogy miért igen, a másik arra, hogy miért ne. De alapvetően, ha a családi háttér rendben van,akkor nem lehet gond belőle, ha követik a "tradíciókat" akkor fuss.
2015. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Cigánnyal soha semmit semmikor, hallgass az öregekre...
2015. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Az ismerőseidnek választasz párt, vagy magadnak?
2015. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Magának választ társat, ezért- nagyon helyesen- kikéri az ismerősei véleményét. Minél több ember tapasztalatait hallgatja meg, annál megalapozottabban tud dönteni.
2015. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Még ha maga a csaj normális is, nem ismerheted a pereputtyot. Amikorra meg megismerted, addigra már mindegy...
2015. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, így van. Ez nem rasszizmus, csak nem, tudod soha, hogy milyen viselkedési, sokszor Munkakerülő, de ultraHazudós stílust neveltek rá.
2015. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem szabad, mert mire észbe kapsz, azon kapod magad, hogy ellet neked 4 gyereket, és épp várjátok a segélyt.
2015. máj. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Csak én látok ott ellentmondást, hogy cigány lánnyal akarsz járni, de: "én nem tulajdonítok a származásnak nagy szerepet."

Tudom, magyarokat megkülönböztetni ér:)

2015. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne azt nézd, hogy roma vagy nem roma, hanem azt hogy milyen ember. Az alapján szűrd le, hogy szeretnél-e vele összejönni. Én nem vagyok roma, de egy roma kislány volt a legjobb barátom amikor kicsi voltam. Nagyon kedves volt, a családja is kultúrált, művelt. Nem a bőrszín számít.
2015. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Ki a f* érdekel, hogy mit gondolnak az ismerőseid? Mi közük hozzá? Ha elkezdesz járni egy lánnyal hamar kiderül, hogy kiféle, miféle. Nincs ezen mit túlbonyolítani. Az igaz, hogy a cigányok 80-90%-a gázos de az egyből kiderül, a maradék 10-20% viszont ugyanolyan normális és alkalmas egy párkapcsolatra mint egy magyar. Az ilyen keveredéses dumákat meg válaszra sem érdemes méltatni, azok még a sötét középkorban élnek kulturálisan.
2015. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!