Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan nem létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem létezik olyan lány, aki képes lenne szeretni engem? Ennyire taszító és reménytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Ha úgy beszélgetek velük,hogy nem láttak még rólam képet, teljesen oda vannak,hogy milyen tökéletes vagyok és szerelmesek belém, de ha látnak rólam valahonnan képet vagy ha élőben próbálok ismerkedni, akkor nem hajlandóak beszélni sem nagyon...most már tényleg teljesen milyen lány lenne a párom, csak legyen valaki akivel viszonozzuk egymás érzéseit, mert így egyedül nagyon rossz!!!
2015. máj. 17. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
barna szemem van, rövid barna hajam, 190cm magas vagyok, szoktam sportolni rendszeresen, olyan átlagos alkatom van, kicsit sportosabb széles vállal, teljesen normálisan öltözöm...
2015. máj. 17. 10:30
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz látássérült lányoknál.
2015. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neked nem jo senki:)
2015. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg ronda az arcod. Legyél gazdag, más esélyed nincs.
2015. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor próbálj meg elcsabitani itt, levelezzunk. Aztán küld egy képet magadról...
2015. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!