Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkednek azok a férfiak, akiknek már több barátnőjük is volt, és a legtöbb esetben bejönnek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Milyen szöveget/módszert alkalmaznak ezek a férfiak, milyen helyszíneken mennek oda a lányokhoz, milyen lányoknál van sikerük?

2015. máj. 17. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
89%

#9 De vannak, csak holtpontra jutottunk egy részletkérdésben.


Akkor a mócer:

I. Felkészülés. A nap minden ébren töltött pillanatában legyél olyan állapotban, hogy megcsókolhass egy nőt. Mossál fogat, legyen olyan ruhád, ami szerinted jól áll. Legyen rendben a frizurád stb... Nézd meg magadat napjában legalább egyszer tükörben. Lásd magad, a körülményekhez képest, legalább rendben lévőnek. Ez nem azért kell, mert a nők ezt annyira nézik. Bár nézik. Hanem azért mert te tudod, hogy kész állsz.


II. Gyakorolj. Válassz ki semleges nőket, akiktől nem akarsz semmit. Az se gond, ha nagyon öregek vagy rokonok. Akár a szomszéd néni is lehet. Gyakorolj minden nővel, akivel kapcsolatba kerülsz. Legyél velük udvarias, kedves, figyelmes, bókolj. Figyeld a hatást és arasd le a dícséretet. Figyeld mások, hogy csinálják. Szokd meg a női társaságot, figyeld a beszédük ritmusát. Ha sok lánytestvéred van, akkor ezt talán ki lehet hagyni, de ha anyukád egyedül nevel, akkor nem.


Tanulj meg egy nőnek arról beszélni, ami téged érdekel, amiben jó vagy, amilyen terveid vannak. Figyelj, hogy ne legyen unalmas. Találd meg azokat a részeket, amit humorosnak vagy elgondolkodtatónak látnak. Ez egyáltalán nem az lesz, amit te annak látsz.


III. Elutasítás. Szólíts meg egy korban hozzád illő tökismeretlen átlagosan csinos nőt. Bármit mondhatsz, hány óra van, kikötődött a cipőfűzője, akármi. Lényeg, hogy ne akarj mást, mint megkérdezni valamit. Öszintén. Köszönd meg a választ és lépj tovább. Ha beszélgetésbe elegyedtek folytasd, amíg kényelmes. Ha elutasítanak, próbálkozz újra mással. Kedvesen, előzékenyen. Budapestiek előnyben.


A gyakorlat célja, hogy gyorsított ütemben megszokd az elutasítást. Ne sértsen meg, ne húzzon fel, mindegy milyen hangnemben kapod. Legalább 20-100 elutasításig el kell jutnod. Attól függ mennyire vagy sértődős.


IV. Bizonyosan van legalább egy haverod. Győzd meg, hogy ne otthon gépezzetek, hanem egy szórakozóhelyen beszélgessetek egy sör mellett. Gyakorold itt is tovább az "elutasítást".


Mivel ilyen rohadt hosszú lett poszt, befejezem.


Csak még azt írom le, hogy a kettővel ezelőtti barátnőmet úgy ismertem meg, hogy bementem a mekibe. Ott ült egy csinos nő. Én odamentem hozzá és azt mondtam:

Helló, akár hiszed akár nem én még soha nem voltam mekiben. Mit érdemes itt enni szerinted?


És nem mondta, hogy menj a p*csába, vagy azt hogy ne haragudj, most nem érek rá a barátomat várom. Ami engem lepett meg legjobban.

2015. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!