Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemdohányzók, kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Nemdohányzók, kizáró ok, ha valaki dohányzik, avagy hogyan viszonyultok ehhez a témához?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 20:03
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Igen az.
2015. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem cigarettáztam soha, de egy dohányboltban voltam eladó. Ott ismertem meg a párom aki természetesen cigarettát jött be vásárolni, volt h beszélgettünk már egy iudő után és akkor el is mondta, hogy ha megtalálná azt amire vágyik egy lányban akkor azonnal eldobná a cigit.


Mivel mint ember és pasi nagyon megfogott és normális volt így adtam ennek a kapcsolatnak és a cigarettának is egy lehetőséget, és valóban 3 hét után letette.

2015. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok. 23/N
2015. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

Nekem kifejezetten szexi, ha egy férfi dohányzik :)

Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy úgy vagyok nem dohányzó, hogy nem szoktam rá, évente kb két csomag jó ha elfogy, és 20 éves korom előtt nem is dohányoztam soha.

Viszont akkor sem zavart.

Ne köpködjön, mosson fogat és jóban vagyunk.

2015. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos kizáró ok. Próbáltam 2x dohányos lánnyal, és borzasztóan érzem a cigi füstöt a ruháján, a bőrén, a haján... Egyszerűen nem megy.
2015. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizart hogy keljen egy dohányos csaj! És nem azt mondom hogy undorító! Mert nézni oké, még szexisen is hat! De megcsokolni meg érezni rajta kellemetlen.
2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most olyan lány tetszik, aki cigizik. Hogy mennyit és milyen gyakran füstöl, nem tudom, de én nem éreztem rajta, mikor megöleltük egymást, pedig ki szoktam szúrni a bagószagot. Nyilván jobban örülnék, ha valaki nem cigizne, vagy ha esetleg a kedvemért hajlandó lenne letenni, de most ez van.
2015. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én sosem cigiztem, de volt már több cigiző barátnőm, a világon semmi problémám nem volt vele. Sőt, ahogy a cigit szívják, azt látványra kifejezetten erotikusnak találom.
2015. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem a párommal, nem dohányozott (előtte igen). Ha akkoriban dohányos lett volna, akkor nem jövök össze vele. Időközben az évek során többször visszaszokott, és leszokott. Most dohányozik, de ezt sosem a jelenlétemben teszi.
2015. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen, pedig dohányoztam.. Nálam a"nem tudok lezsokni" csak kifogás..

Azőta a szagat sem bírom..így azt sem, aki dohányzik.. Kézmosás után is érzem valakin, a kezén, ha közelebbhajol..

2015. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!