Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alapvetően utálnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapvetően utálnak az emberek akkor még is hogyan lehetne valakim?

Figyelt kérdés
A külsőmmel nincs szerintem különösebb gond, csinos vagyok. Gondolom annyira csúnya nem lehetek mert már voltak barátaim, még ha csak nagyon rövid ideig is. Egy éve már nincs is senkim, és ráadásul még érintetlen is vagyok. Szinte állandóan itthon vagyok, de amikor dolgozni jártam se volt barátom. Most majd írjátok hogy mozduljak ki itthonról, de még is kivel mozduljak ki ha nincs egy barátnőm sem? Már most is 24 évesen vénkisasszonynak érzem magam. Anyám is állandóan azt mondja hogy az vagyok, és azt mondja szégyelli hogy nincs senkim.
2015. máj. 18. 08:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Regisztrálj be egy női fórumba,keress barátnőt mozgáshoz,vagy kikapcsolódáshoz,így lesz valaki akivel el tudsz menni ide-oda.
2015. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően utálnak az emberek, akkor ideje végiggondolni, hogy mi lehet az oka, és esetleg változtatni rajta. Senki sem hibátlan, senki sem tökéletes, de más nem fog tudni helyetted tenni ez ellen.


Egyébként igen, azért szokták írni, hogy mozduljon ki az ilyen ember, mert ha mondjuk elmész egy csapatba sportolni, keresel valami hobbit, akkor ott sok másik emberrel tudsz megismerkedni, ami lehetőséget ad arra, hogy haverokat, barátokat szerezz. Az, hogy mellékesen akár párkapcsolatot is találhatsz szintén nem hátrány, de nem csak azért érdemes lemenni.

Ha emberek közé kerülsz, akkor sosem tudhatod, hogy az annak pl egy lánynak akivel összebarátkozol nincs e egy fiú haverja, akivel majd összefuthatsz, ne azt nézd ilyenkor, hogy pasi kell - pasi kell..

2015. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nah, az utolsó mondat elég kómás reggeli fogalmazás lett, de azért remélem érthető :P
2015. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Minden embernek vannak jó és rossz tulajdonságai.
2015. máj. 18. 08:20
 5/21 anonim ***** válasza:

nem találkozol senkivel...akkor honnan veszed, hogy utálnak? miből gondolod ezt?


mit szoktál csinálni szabadidődben?

2015. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert pl. amikor dolgoztam is velem senki se szívesen beszélgetett. Ha szóltam valakihez is mondott arra valamit amit mondtam és kész. Az iskolában is mindig egyedül ültem.
2015. máj. 18. 08:31
 7/21 anonim ***** válasza:

mennyire vagy csöndes?

mi az érdeklődési köröd?

valakivel csak szoktál beszélgetni...ő tőle nem tudod megkérdezni, hogy mit gondol?

2015. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: oké, azt tudjuk, hogy mi az emberek reakciója a személyiségedre. Egy időben velem is ez volt, sok mindenen kellett változtatnom, hogy ne legyen ennyire rossz a helyzet (én rosszul kommunikáltam például).


Senki nem gondolja, hogy csak a hibátlan embereknek vannak barátai, főleg, mert ilyen emberek nem léteznek. De amíg nem próbálod meg kideríteni, hogy veled mi a gond, és azon nem próbálsz meg változtatni, addig max a csodában bízhatsz.


Ehhez hozzátenném azt, hogy minden új közösség egy új esély. Te is változtál már az iskola óta, lehet, hogy most pár évvel később egy új társaságban senki észre sem venné azt, ami miatt régen a társaságon kívülre szorultál. A négy fal között ülve sosem fogod kideríteni, hogy egyszerűen eddig 2x csöppentél "rossz" társaságba, vagy tényleg veled van a gond.

2015. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Elég csendes vagyok, szinte csak a családtagjaimmal szoktam csak beszélni.
2015. máj. 18. 08:37
 10/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nem dadogok meg semmi ilyesmi.
2015. máj. 18. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!