Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érjem el, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a férfiak észrevegyenek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csinos, az alakom sem olyan, mint ami a legtöbb embernek tetszik. Soha senki nem hívott el még sehova és nem is érdeklődött irántam különösebben. Nem tudom, mit tehetnék, próbálom magamból kihozni a legtöbbet, de semmi változást nem tapasztaltam.

Vagy egy barátnőm, aki nagyon csinos és mindig mondogatja, hogy "jajj, már megint rám írt valami srác, de annyira nem néz ki jól", meg mikor együtt megyünk valahova, akkor is volt olyan többször, hogy előttem leszólították. Engem meg soha. Nem vagyok rá irigy (na jó, de, az vagyok, de szerintem ez normális), de rettentő rosszul esik, hogy én tényleg igyekszem, kedves vagyok, figyelmes (persze nem vagyok olyan gyönyörű sajnos és elég visszahúzódó természetem van elsőre), de sosem érdekeltem senkit, ő meg folyamatosan vonzza a srácokat és olyanokat koptat le (nem is éppen kedvesen), akik egyébként tök aranyosak, meg rendesek, de neki nem jönnek be, mert nem úgy néznek ki, mint a szőke herceg.

Mit tehetnék, hogy végre én is érdekeljek valakit és ne csak azt nézzem első sorból, hogy a barátnőimet már a huszadik fiú szólítja le? Annyira rossz érzés :(


2015. máj. 18. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok,de pasiban.

Egyébként nőként sok reményed van.A volt osztálytársam egy csúnya,dagadt lány volt és még is elvette feleségül egy férfi ,aki nem volt se csúnya se öreg,se csóró.

2015. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 datass ***** válasza:
100%
Kezdeményezz te is bátran ne várd csak a férfiak közeledését.
2015. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Aztán te is fullos pasikra buksz?

Szinted alatt kell keresgélni.Muszáj lesz ám ronda pasinál kezdeményezned.

2015. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2.: nem merek kezdeményezni, mert mindig az van bennem, hogy ha eddig nem érdekeltem, miért érdekelnék valakit akkor, ha én odamegyek? Biztos, hogy csak kinevetne, hogy miért fut utána ez a ronda kis görcs?
2015. máj. 18. 13:49
 5/25 A kérdező kommentje:
3.: nem csak a "fullos pasikra bukok". Nekem nem számítana a külseje a srácnak, csak az, hogy kedves legyen, megértő és fogadjon el, de egyáltalán senkit nem érdeklek.
2015. máj. 18. 13:50
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte leszek! Olyan hogy igazán csúnya lány vagy fiú nincs! Akkor mondjuk ezt ha kövér, mert az rontja el a még átlagos külsőt is. Ha nem vagy 60 kg nál több akkor kérlek írj privátban. Egy képet is mellékelj, természetesen én is küldök.
2015. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 datass ***** válasza:

#4


Ismerős érzés... Ha gondolod küldj képet privátban és szívesen mondok rólad véleményt.

2015. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

1. Lehetőleg ne a bombázó barátnőddel együtt sétálva próbálj ismerkedni.

2. Elcsépelt, de igaz: a szépség belülről is jön. Amíg az a véleményed magadról, hgy kis görcs, meg hasonlók, tényleg nincs könnyű dolgod. Próbálj mosolygós lenni, próbáld elhinni, hogy igenis te is érdekelheted a fiúkat, légy barátságos! Meglátod, hamarosan észre fog venni valaki.

2015. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
amilyet te keresel ugyanolyan visszahúzódó mint te és nem fog kezdeményezni...vajon ki töri meg előbb ezt az ördögi kört?
2015. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9.: én bárkivel ismerkednék, ha érdeklődne irántam, de senki sem szólít meg soha, sem beszédesebb, sem visszahúzódóbb srácok
2015. máj. 18. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!