Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen egy ilyen pasi, ismerkedne velem így egy csinos lány?

Figyelt kérdés
Külsőm, jó a kisugárzásom, de 168 cm és 90 kg vagyok. Tudom ciki 30 évesen hogy otthon vagyok, de nincs munkám, ezért anyukám tart el, de keresek azért munkát. Kicsit határozatlan vagyok, félénk kicsit, de kedves őszinte.
2015. máj. 20. 17:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Te is külsőre hajtasz, de azt elvárod, hogy a "csinos lány" ne a külsődet és az életképtelenségedet nézze. Ez kissé ellentmondó.
2015. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus férfi. A külsőre hajt, de elvárja, hogy a nő elfogadja a külső, belső hibáival együtt.

Ha van egy kis esze egy nőnek, nem ilyet választ.

2015. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Talán kezdhetnéd azzal, hogy férfit faragsz magadból.
2015. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
És most nem a külsődre gondolok, hanem arra, hogy 30 évesen ne az anyád tartson el. Képzelem mennyire keresel munkát.
2015. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4. hát így kényelmesebb az tény. Igen csinos lányt keresek, mert arra vágyok, én is addig cserébe valamit ő adja a csinosságát és adom hogy kedves leszek vele, nem ütöm meg, nem csalom meg, nem hagyom el. valamit valamiért :)
2015. máj. 20. 17:38
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Ennek természetes, alapvető dolognak kéne lennie, nem "ajándéknak".
2015. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

5: ez kevés önmagában. A legtöbb pasi nem üt, nem csal és kedves, őszinte. Az elhagyás részt meg nem ígérheted előre, bármi lehet, ami miatt egyszer eleged lesz belőle. De ez, amit nyújtani tudsz, kevés.


168 centihez a 90 kg baromi sok. 30 évesen anyukád tart el, az meg nem tudom, hogy nem bántja az önérzeted.


Ennél azért több kell, hogy egy kedves, csinos lány téged akarjon...


Mondom ezt kedves, csinos lányként. Pedig nekem még az elvárásaim sincsenek az egekben.

2015. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Remélem, ez a napi kamu. :D :D :D

Egyébként amíg vannak olyan férfiak, akik kedvesek, nem vernek, nem csalnak meg, emellett határozottak és nemcsak a külső számít nekik, hát, nem sok eséllyel indul az ilyen csereüzlet lehetősége. :D

2015. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8. De remélem az ilyen pasikból nagyon kevés van és már foglaltak.

Nekem sincsenek elvárásaim, csak annyi hogy csinos jó nő legyen, meg ne hagyjon el

2015. máj. 20. 17:44
 10/26 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kevés egyébként. A külső idővel változik. Semmiképp nem lesz tartós az a kapcsolat, amibe az egyik fél a csinosságát adja. Néhány év és már nagyobb energiaráfordítással sem tudja megőrizni az ember a szépségét. De akár egészségügyi probléma is közbejöhet, ami miatt odalesz a csinosság, szépség.

Egy tartós kapcsolathoz több kell, mint hogy egyik csinos, a másik ezért kedves hozzá.

De nyilván nem komolyan lett feltéve a kérdés. :)

2015. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!