Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam néhány társkereső oldalra. Többek között olyanokra, ahol egy nyomással jelezni lehet, hogy bejön-e az illető (pl. Tinder, Badoo stb.) Már kb. fél tucat csajjal volt kölcsönönös kedvelésem, ami szép és jó csak, esdig bármelyikre ezekután ráírtam, akkor nem válaszolt. Félreértés ne essék, nem azzal can gondom, hogy valakinek nem jövök be! Mégcsak nemis önmagában azzal, hogy valaki nem válaszol (bár illene), hiszen gondolom a hölgyek kb. napi 50 levelet kapnak a pasiktól. Csak, azt nem értem, hogy akkir miért nem vàlaszolnak, ha egyszer már jeleztèk, hogy bejövök nekik, legalábbis a profilképem alapján. Főleg lányok válaszát várom.


20/F



2015. máj. 21. 11:38
 1/3 Las Vegas ***** válasza:
légy férfi és ne hisztizz !
2015. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és én sem értem, miért nem válaszoltak, főleg ilyen sokan... egy időben én is ismerkedtem társkeresőn, de ha visszajelöltem valakit, akkor válaszoltam is a levelére... nem tudok rendes indokot mondani, vannak logikátlan lányok.
2015. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak lányok.... :) Én is próbáltam ilyen oldalon ismerkedni még szingli nőként. Férfiakkal. Írtak, hogy találkozzunk, többen is. Mikor visszaírtam, hogy ok, mikor és hol stb, akkor nem írtak vissza, eltűntek. Szerintem ez olyasmi, mint a like vadászat. Nem akarnak semmit, csak elismerés-érzést begyűjteni.
2015. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!