Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális emberrel, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális emberrel, normális kapcsolatot így el is lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek gyereke van egy előző kapcsolatból, akkor mindenképp valamilyen szintű megalkuváson alapszik egy újabb párkapcsolat?

Értelmes válaszokat szeretnék, nem ócsárolásokat, azt olvastam itt már bőven.



2015. máj. 21. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem, így is lehet bármilyen kapcsolatod, csak találni kell olyan embert akinek ez nem probléma. Szerintem vannak sokan azért ilyenek
2015. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én nem adtam lejjebb az igényeimet, mikor válás után gyerekkel ismerkedtem. Nem volt megalkuvás, nem volt olyan, hogy nem baj, ha ilyen meg olyan, de legalább..... Persze volt olyan, hogy mikor megtudta a pasi, hogy gyerekem van, hátraarcot nyomott. De ezekkel nem hiszem, hogy sokat vesztettem, hiszen sokat elmondott ez a reakció az értékrendjéről, ami problémát okozott volna a későbbiekben, mert nekem nem jött volna be. A mostani férjem az elsőnél és minden pasimnál sokkal jobb pasi, okosabb, viccesebb, inteligensebb, és nem volt gond neki, hogy van egy gyerekem. 14 év házasság után is szuper, és jó "apja" a fiamnak. Jobb, mint az igazi apja.
2015. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Neten már nem akarok ismerkedni, de félek, ha személyesen ismerkedek, és mondjuk bejövök valakinek, ahogy elmondom (mert nyilván elmondom), megváltozik a szándéka.

Voltak azóta kapcsolataim, de mindbe volt valami defekt. (Távolság, szenvedélybetegségek...)

És úgy érzem, normálisat lehetetlen találni.

2015. máj. 21. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehetetlen, csak nem könnyű :) de fontos szelektálni! Akinek gond a gyerek, és emiatt lelép, azzal úgysem tudsz mit kezdeni.( Bocs az offért, de leírom, mi történt azzal a pasival, aki amiatt dobott, mert gyerekem van: pár év után elvett egy lányt, aztán kiderült, hogy a lánynak nem lehet gyereke. Végül örökbe fogadtak, tehát a srác ugyanúgy más vér szerinti gyerekét nevelte. Végül elváltak. Az a röhej, hogy köztünk hihetetlen vibrálás, kötődés volt, csakis a gyerek miatt ment el.....)

Olyan pasival semmi képpen ne maradj, akivel nem vagy boldog! Egyedülállóként könnyebben rád talál az igazi, mint ha párod van. És ne csüggedj, ne add fel! Higgy benne és megvalósul. De ne kapaszkodj, egy pasiban sem. egyedül is jó tud lenni, ameddig így kell lennie :) Élvezd az életet egyedül is :)

2015. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!