Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak közöttetek magas lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Vannak közöttetek magas lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 23 éves fiú vagyok és 191 cm magas. Nagyon is elégedett vagyok az életemmel és szinte mindennel, ami csak létezik, kivéve egy területen.

Nagyon szeretem a magas lányokat. Egyszerűen odáig vagyok értük. De az igazság az, hogy akárhova is megyek, szinte soha nem látok egyetlen magas lányt sem, pedig nagyon gyakran vagyok Budapesten. Egyszerűen alig találkozom 170 cm-nél magasabb lányokkal, valamint az eddigi osztálytársaim és ismerőseim között is szinte csak 155-160 centis lányok vannak. Utoljára Németországban és Horvátországban láttam 180 cm-nél is magasabb lányokat néhány évvel ezelőtt, amikor ott voltam. És még mindenki azt mondja, hogy a jelenlegi fiatalok a legmagasabbak. Én valahogy csak azt látom, hogy a fiúk azok nőnek, mint a mamutfenyő, ezzel szemben a lányok sajnos egyre alacsonyabbak. Lehet, hogy nem így van, de én Budapesten ezt tapasztalom. :-(

Mindenesetre szeretnék olyan lánnyal ismerkedni, aki mellett a 191 cm-mel egyáltalán nem érzem magamat se zsiráfnak, se toronydarunak.

Ha tudtok nekem ezzel kapcsolatban segíteni, azt előre is nagyon köszönöm! :-)


2015. máj. 21. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak magas lányok, de azt vedd figyelembe, hogy a magyar populációban általában alacsonyabbak az emberek, mint pl. Németországban. Egyébként én Bp.-en élek és rengeteg magas lányt ismerek, igaz, 180 felettieket nem nagyon. De nyilván az ország más településein is vannak.
2015. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "mai gyerekek", pl. a kislányom ovistársai között meglepően magasak vannak. Ezzel nem rájuk hívtam fel a figyelmed, csak arra a tendenciára afelé, h egyre magasabb és erősebb gyerekek cseperednek, akik valószínűleg sokkal nagyobbak lesznek nálunk is.
2015. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző voltam: afelé nélkül.
2015. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nőként 179-180 centi vagyok, egész életemben pici akartam lenni. :( És nőként pont azt látom, ritka a 180nál magasabb pasi (borzasztó ciki nőként lenézni a párodra...), aki meg mégis, annak meg mind az alacsony lányok kellenek, mert az mennyivel nőiesebb... :D Hol bujkálnak a hozzád hasonlók? :P


Nem ismerkedni akarok, csak azért írom ezt le, hogy lásd, az éremnek két oldala van. :) Vannak magas nők is, szerintem, ha nem görcsölsz rá ennyire, találsz majd. :) Ne ez legyen az elsődleges szempont, ha ismerkedsz!

Plusz nőknél mázli, hogy tudnak csalni a magassarkúval. :P

2015. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 vagyok és 175-6.

én meg magas fiúkat nem találok. nahát

2015. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez amúgy hogy lehet, én 3 éve Budapesten élek, 170 centis lány vagyok, vidéken mindig túl magasnak éreztem magam de a fővárosban teljesen átlagosnak... magassarkút is bátran felveszek, csomó magas lányt és fiút is látok, persze ugyanúgy sok alacsonyt is, de szerintem minden magasságból van bőven ember... Lehet csak szerencsés útvonalon járok suliba, nem tudom... :) Vagy az is lehet, hogy külsőre pont azokon ragad meg a szemed akik alacsonyabbak. Egy átlagos lány elvileg 164-5 centi kb. Azért akadnak bőven ennél magasabb lányok, velem egymagast is rengeteget ismerek elég csak bemennem az egyetemre, sőt, ott is inkább közepesnek számítok 170 cm-rel. Szóval én nem adnám fel : ) Meg azért elég összetett dolog hogy végül kibe szeretsz bele, lehet pont mégis alacsony lesz, sosem tudhatod.

22/L

2015. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!