Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen? Ti hisztek e tekintetben a sorsban?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem volt még barátnőm. Sok lánynak bejövök, de még sosem jártam senkivel. Amikor már úgy lett volna h járás, mindig történt valami. Ennyire sorszerű lenne az élet? Most is akadt két csaj, viszont egyik kavar a hátammögött, a másik meg nem jön be nekem belsőre, de külsőre jól néz ki. Nem akar összejönni! Én egyszerűen már nem tudok mit tenni. Jól öltözködök, nem vagyok bunkó, de valamit mégis rosszul csinálok. Ennyire nyomorék lennék hogy nem tudok csajozni? Mi lehet a gond?

Mondjuk nem járok el otthonról sem bulizni sem semmi, de akkoris. Nagyon idegesit...


2015. máj. 22. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Probalkozz fiukkal :)
2015. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:DDDD
2015. máj. 22. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy legalább van amelyik nőnek bejössz.

Ezzel már az átlagos férfiakat lekörözted alapból,akik elég sokan vannak...

2015. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem nagyon jól esik hogy soknak bejövök, de engem az IDEGESIT, hogy nem tudok ebből tőkét kovácsolni.. nem tudom a javamra forditani!!! én valamit igen rosszul csinálok :)
2015. máj. 22. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Kuldesz kepet? :D eleg a fejedrol

nem hiszem el h valaki jol nez ki es nem jon ossze neki

2015. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ismerős szitu, általánosban uez a bénaság, nem kívánom vissza azt az időt
2015. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem a barátnő nem jön, hanem az olyan, akivel boldog is lehetnék. nem értem ezt.
2015. máj. 23. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezdearanyos {=^~^=}

Próbálj meg olyan helyeken keresgélni, ahol a számodra megfelelő lányok járhatnak:]

Én szurkolok, hajrá!:P

2015. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!