Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek neten, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek neten, ha duci vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mikor/hogy mondjam el a másiknak, mert nem akarom becsapni ugye.

Viszont van, aki meg azt mondta, ne ezzel kezdjem, hanem csak később mondjam el, mikor már beszélünk egy ideje. De szerintem ez nem jó, mert egy ilyen alkatú lányt élőben el tudnak kerülni azok, akiknek nem tetszik, de neten nem látni...

Szóval most akkor hogy is a legjobb? Mondjam el rögtön, vagy ne? És hogy mondjam el?


2015. máj. 23. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Rogton. Mutass magadrol kepet nekik
2015. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg úgy kell... Én is szerettem már meg így valakit, és utána nem érdekelt a külseje.
2015. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy duci?

Ha 150cm és ugyanennyi kg, akkor nálam veszett ügy, de az, hogy van rajtad némi felesleg, de nem aránytalanul kövér, akkor simán kialakulhat egy jó kapcsolat. A külső nem minden.

20/F

2015. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aránytalan, de kövér vagyok és alkatomhoz képest meglepően nehéz is. Tudom, hogy a külső nem minden (legalábbis sok embernek nem), de sokaknak az számít elsősorban és jobb kiszűrni azokat, akiktől úgyis csak utálkozó szavakat kapnék.
2015. máj. 23. 20:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom, minek nevezzem magam... egyesek szerint duci vagyok, szerintem kövér, de az meg valaki szerint bántó kifejezés... mégis mi vagyok akkor? :/
2015. máj. 23. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt te tudod.A duci az szerintem nem kövér. Amúgy az, hogy meglepően nehéz vagy az alkatodhoz képest, szerintem egyáltalán nem baj.

HA van kedved, privátban írj rám. Én szívesen megismernélek.

3. voltam.

2015. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hajjaj! Van egy barátnőm, aki elég kövér, és annyi pasija lett netről, ami igencsak figyelemre méltó. :) Na persze ez most vagy előny vagy hátrány, a lényeg az, hogy neten sokkal könnyebben belefutsz majd olyan pasikba, akik kifejezetten a duci csajokat keresik, mert ezek szerint van ilyen. Szóval nem kell paráznod a súlyod miatt, vállald fel, és biztos lesz, akinek bejössz, ha amúgy az arcod mondjuk szép. :)

Sok sikert!

2015. máj. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. teszel fel képet

2. nem teszel fel képet és kiírod, hoy 4 centis tokaszalonna gazdát keres.

2015. máj. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hat ez engem is erdekelne >< Eloben nem merek ismerkedni a sulyom miatt, itt viszont sosem tudom, hogy mikor aruljam el a dolgot :/ 18L
2015. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nálam is problémát jelent de én általában a második-harmadik beszélgetés alkalával elárulom,hogy később ne kelljem emiatt aggódnom és igazán magamat tujam adni.
2015. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!