Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúként érdemes belevágnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként érdemes belevágnom netes társkeresésbe?

Figyelt kérdés

20-as éveim közepén járó, most is tanuló srác vagyok.

Abszolút nem vagyok az a típus, ami az én korosztályom nőinek kell. Nincs munkám, szüleimmel élek. Nem járok bulizni, nem randizgatok. Első ránézésre lehet visszahúzónak gondolnának.

Továbbá rondának is érzem magam.


Vannak céljaim, azt gondolom hogy komoly világnézetem is van. Mindig próbálok fejlődni, többet teljesíteni.


Szabadidőmben szeretek sportolni, zenélni tanulni, néha videojátékokkal játszani.


Egyáltalán nem vagyok az a bulizós, nagy dumás csávó. Nincs egzisztenciám. Egy nagyra nőtt óvodásnak érzem magam a többi korombelihez képest.


Szerelmileg meg inkább megfontoltabb, komolyabb dolgokra vágyom és egyáltalán nem vonzanak az egyéjszakás dolgok meg egyéb szerelmi kalandok.


Érdemes lehet így társkeresőn, vagy neten ismerkednem? Nem vagyok az a nyomulós fajta, sem a nagy dumás. Inkább beszélgetnék el valakivel a céljairól vagy a szakmájáról, minthogy elkezdjem szédíteni menőcsávó-szöveggel.


Fogalmam sincs mi várhat rám ilyen helyzetekben. Mennyire lehet erre ráfázni?

Vagy kellemetlen helyzetbe kerülni ismerősök előtt?


2015. máj. 23. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nna, pont ilyen vagyok, csak lányban :)

Szerintem vesztenivalód nincs az ég világon semmi, legrosszabb esetben is tapasztalatokat szerzel.

2015. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem regisztrálj netes társkeresőre, ott inkább lesz esélyed, mint egy buliban, nem? De a magabiztosság sokat számít a nőknél, úgyhogy igyekezz magadban a jót látni, utána minden menni fog.
2015. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vannak még ilyenek lányban? :)
2015. máj. 23. 20:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz?
2015. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme,de felőlem megpróbálhatod.

Hasonló férfi vagyok,mint Te,de nekem még csak válaszolni sem válaszoltak szinte soha ott.Pedig úgy kb. 500 levelet tuti elküldtem már,de még csak arra sem vették a fáradságot,hogy visszaírjanak bármit.

Meg hát ott is eléggé leszólnak a legtöbben nők közül,már ha válaszolnak,hogy mit képzelsz Te hogy rá mersz egyáltalán írni és hasonlók...

24/F

2015. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ha máshol nincs lehetőséged, akkor érdemes, csak készülj fel lelkileg a sok elutasításra, hazugságra, hülyítésre, megalázásra. És közben próbálj önbizalmat, határozottságot teremteni, ez nagyon fontos, mert csak akkor fognak elkezdeni férfiként tekinteni rád.
2015. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Műszaki területen tanulok.


Aki 500 levelet írt, az milyen "típusú" nőkre írt rá? Akik a kép alapján bejöttek neki, vagy inkább a bemutatkozó szöveg vagy az adatlap alapján választotta ki őket?


Miért szólják le azt aki rájuk ír? Nem értem, akkor az ilyen nők minek regisztrálnak oda.


Az elutasításra szerintem fel lehet készülni valahogy. Na de hülyítésre és megalázásra? :S Na igen, pont ezért tettem fel a kérdést, mert erre vagyok kíváncsi. Milyen hülyítések és megaláztatások várnak rám?

2015. máj. 23. 20:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Van kedved beszélgetni?

20/L

2015. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok és gondoltam ,h egye fene megpróbálom az egyik fizetőset...hát semmi:\ Azt hittem az egy kiút lehet de nem. Mondjuk kép nélkül próbálkozom de szerintem teljesen mindegy lenne. Abban sem vagyok biztos ,h igazi embereknek írogatok
2015. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kép nélkül? Ne viccelj már
2015. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!