Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy újabb "sosem lesz senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb "sosem lesz senkim kérdés"?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van itt, és igazából nem is várom innen a megoldást, csak szeretném leírni, hátha valaki megihlet valami jó tanáccsal, biztatással, nem tudom.

Más lányok is írnak ide, hogy nincs kapcsolatuk, vajon hol van a hiba? Nekem is ez a gondom, csak nem ott a baj, hogy "jelenleg nincs", hanem hogy soha nem is volt (egyszer még szinte gyerekfejjel, azt nem számítom kapcsolatnak).

Ilyenkor általnában az a válasz jön a lányoknak, hogy azért, mert válogatnak és/vagy nem keresnek. Na már most, nálam nem próbálkozik soha senki. Ez nem eltúlzás, komolyan senki. Egyetlen egyszer volt, hogy egy férfi odajött hozzám, róla is kiderült, hogy kétszer annyi éves mint én és foglalt. Most jönne a "neked is kellene próbálkozni" rész. Igen, ez a másik gond, hogy én próbálkozom, lány létemre - ezt most nem azért, nem vagyok az a fajta, hogy csak a férfk kezdeményezzenek, de ez meg már a másik véglet. Hiába nyitok feléjük, semmi. És igen, egyértelmű vagyok, nem a mosolygást veszem kezdeményezésnek, de egyszerűen egyiknek sem kellek. Vagy egyenesen elutasítanak, vagy közvetve. Ez így leírva úgy hangzik, mintha minden jöttmentet leszólítanék, vagy esetleg arra gondoltok, csak a "10/10-es" fiúkat látom meg. Akkor szoktam lépni, ha komolyan tetszik a fiú és úgy érzem, összeillenénk. Válogatós olyan szempontból vagyok, hogy az intellektuális részben, illetve személyiségben kell hogy passzoljon, ez leszűkíti eléggé a kört, DE azért jópár ilyen férfival találkoztam már.

Mondhatjátok, hogy "akkor jön a szerelem, ha nem keresed". Lehet, hogy igaz, mégsem tudom elfelejteni, hogy nagyon magányos vagyok, és akarva-akaratlanul azon agyalok, mi a franc gond van velem? Mi az, amiért nem hogy nem nyit felém senki, de ha én teszem azt, akkor csak az elutasítás jön? Persze, erre nem tudtok választ adni ti, akik nem ismertek, de annyira rossz érzés ez. Nyilván nem jöhetek be mindenkinek, nyilván nem vagyok az a lány, aki felkel, és gyönyörű szép, de mindent megteszek, hogy mind külsőleg, mind belsőleg a legjobbat adjam magamból. Próbáltam máshogy hozzáállni, egy ideig nem is érdekelt a dolog, de most megint eluralkodott rajtam a magány, mert hiányzik az, hogy szeressenek.

Tudom a választ: hagyjam a francba az egészet. Igaz, én is tudom, csak nehéz.


2015. máj. 23. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kor?
2015. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél megismerhetsz. De csak akkor ha van kedved felfedezni a bennem rejlő értékeket.

22/F

2015. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

"akkor jön a szerelem, ha nem keresed" - Ez egy baromság.


Amúgy lehet arról van szó hogy mázsa fölött vagy.

2015. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
21
2015. máj. 23. 21:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mázsa fölött.
2015. máj. 23. 21:01
 7/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerem én is az érzést. Én ugyan nem vagyok nő, de annyival rosszabb a helyzetem, hogy én egyszerűen képtelen vagyok kezdeményezni. MInden rendben velem, van munkám, adok magamra, nem vagyok buta, de egyszerűen nem megy az ismerkedés. Nem tudom,hogy mit lehet ilyen helyzetben tenni, de talán egyszer megoldódik.

Amúgy én örömmel venném,ha egy lány nálam kezdeményezne,de nincs olyan szerencsém :D

20/F

2015. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7: Pont ez, hogy itt mindenki azt írja, hogy a férfiak örülnek, nekem meg eddig mindig az ellenkezője jött be.
2015. máj. 23. 21:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem jó férfinál próbálkoztál. Olyan is van, aki maga szeret kezdeményezni.
2015. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Ne keseredj el ezen. 21 éves vagy. Szerintem nem kéne bánnod, hogy nem jött össze még kapcsolatod. Hidd el, ha összejöttél volna valakivel és utána ráfázol a kapcsolatra, akkor amire kijössz belőle ugyanott lennél :)


Lehet egyszerűen csak így fogtad ki. A fiúk akiknél kezdeményeztél, lehet nem akartak kapcsolatot még, vagy lehet volt más kiszemeltjük, vagy nem értették a jeleket, vagy zavarba jöttek.


A leírásod alapján értelmesnek, sőt szimpatikusnak tűnsz :) A fiú személyiségét nézed. És nem volt még kapcsolatod. Szerintem egy ilyen nő igenis értéket jelent a mai világban. Hülye aki nem veszi észre, de nem is lehet minden férfi normális.


Valószínűleg nincs veled semmi gond, csak éppen ezeket a pasikat fogtad ki. És mivel valszeg neked is van egy intellektusod, továbbá egy szinted amit "megkövetelsz" a pasitól, eléggé leszűkíted a potenciális partnerek halmazát.


Amúgy meg nem akarlak kioktatni, én is ilyesmi problémával küzdök. Azt tanácsolnám neked, hogy próbálj meg türelmesnek lenni. Ne vedd lejjebb a személyiségi és intellektuális lécet :) Nem a férfiak 50, 10 vagy akár 0,5 százalékát kell megnyerned magadnak, hanem csak 1-et. Tudom, tudom... Tudom milyen érzés, én is érzem. "Hol az az 1 és ha annyinak nem kellettem akkor mégiscsak velem lehet valami..." Én is ilyesmiket járok végig, annak ellenére, hogy nem is próbálkoztam még igazán ismerkedéssel. Szerintem nyugodtan panaszold el magad, hisztizz, nyafogj. Nincs ezzel semmi baj :) Jobb kicsit kinyafogni magunkat, mint belemenni egy rossz kapcsolatba és benne szenvedni vagy kijönni belőle megtépázottan. Szal azt tanácsolom neked, hogy csak nyugi, türelem és ne legyél meggondolatlan. Csak egyszer kell hogy sikerüljön... :)


F

2015. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!