Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési problémák egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési problémák egy részének nem ilyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés

Minap a szomszéd asztalnál fiatalok ültek. Az egyikük hangosan ecsetelte, hogy már fél éve járnak a párjával.

A facebookon. Élőben még soha nem találkoztak.

Hogy lehet járni a facebookon?

Vagy én vagyok maradi, hogy szerintem van amit az ember személyesen intéz?



2015. máj. 24. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
xD
2015. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az nem jaras :D butasag
2015. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is benne van, de a legtöbb problémát fiúknál a külsejük okozza, lányoknál pedig az, hogy túl válogatósak.
2015. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, hát visszafelé megy a gyerek, hát beszarok, hát ilyet...


sokmindent láttam már itt, de ez most elvitte a pálmát...


na, ilyenkor mondom azt, amit nekem az öregek, hogy én nem lennék most fiatal

2015. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly????
2015. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A távkapcsolat is emberi kapcsolat. Ha skypeon, szövegben és telefonon érzelmileg, lelkileg, intellektuálisan is összeillenek, akkor miért ne lehetne ez egy tartalmas dolog? Volt ilyen 20 éve meg 100 éve is, csak akkor szép hosszú szerelmes leveleket írtak, most meg lanpartiznak helyette.

Szerintem ez sokkal egészségesebb mint az, aki pár hét kufirc után azt hiszi szerelmes és hozzámegy, aztán kiderül hogy egy állat.


A társkeresési probléma az, ha nem képesek kommunikálni, leszólítani összejönni valakivel.

2015. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!