Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Nők, lányok, mit gondoltok arról, ha a férfi az emberiség nagy részénél valamilyen szinten felsőbbrendűnek tartja magát, viszont elismeri, hogy vannak nála sokkal okosabbak is?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Na és a felsőbbrendűség érzésének okát lehet tudni, vagy ő csak így kijelenti mindenféle háttérinfó nélkül?


Amúgy ha felsőbbrendű, ha nem, ilyet gondolni/érezni saját magadról és ráadásul még hangoztatni is nagyon nagyon gáz.

2015. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ, mit ért felsőbbrendű alatt. Én például pontosan tudom, hogy 130-as iq-val az emberek többségénél okosabb vagyok. Ezt látom így, a kollégáim rendre engem keresnek meg a felmerülő problémákkal, mert a legtöbb esetben meg tudom oldani őket.

Ettől még nem érzek semmiféle felsőbbrendűségi érzést, mert a dolgot egyszerű tényként kezelem. És persze tudom és észre is veszem, hogy vannak, akik okosabbak nálam. Ilyesmire gondoltál?

Ha igen, ezzel szerintem semmi gond nincs. Álszerénység lenne azt állítani, hogy nem is így van, amikor tudja az ember, hogy igen.

Ha viszont valamilyen faji vagy nem is tudom, milyen felsőbbrendűségre gondoltál, az már azért necces :)

2015. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jav.: Ezt nem csak én látom így
2015. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eleve tudni kell megkülönböztetni a magabiztosságot, önbizalmat és a felsőbbrendűséget. Nem lehet hogy keveri a fogalmakat az illető?


Első vagyok

2015. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pont azt bizonyítja, hogy buta. Egy dolog az intelligencia és más a felsőbbrendűség. Az emberiség pedig az összes földön élő emberre utal. Szerintem márcsak a kultúrális, és egyéb alapon se összehasonlíthatóak az emberek, ez az egész körülményfüggő. Mitől lenne felsőbbrendű? Lehet többet tud a világról mint mondjuk egy indonéz törzs valamely tagja ugyanakkor lehet az első héten belehalna ha olyan életkörülmények közt kéne élnie. Én úgy látom leggyakrabban a tudatlanság táplálja a "felsőbbrendűségi érzést" nem a tapasztalat.
2015. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam, mint a kettes válaszoló által írtak.
2015. máj. 24. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyszóval úgy gondolod, a magas(nak vélt) intelligenciád ad neked egyfajta felsőbbrendűséget? Nem mintha meg akarnálak pszichologizálni, de ahogy észrevettem, azok szeretnek ebben a hitben lenni, akik az élet számos területén kevésnek érzik magukat. Nekem is volt ilyen korszakom, mindent el lehetett mondani rólam akkoriban, csak azt nem, hogy magabiztos és boldog ember vagyok.

Szeretem én az okos fiúkat, amennyiben ezt az erényüket képesek a helyén kezelni, azaz belátni, hogy ez csak egy adottság a sokféle közül, és ökörség rá büszkének lenni, tekintve, hogy születni kell rá, nem megdolgozni érte.

2015. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Autista vagyok, hullámzó, meleg, bunkó, minden nő rémálma, kocsiban az 5. kerék, kétnemű, borzalmas, nemlétező, csak egy idegen nyelv megtanulására képes, szörnyen ellenszenves és magamutogató. Emellett lusta, céltudatlan, hanyag, alkoholista, csóró, dagadt és pánikbeteg.
2015. máj. 24. 12:05
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
reméljük majd szétnéz egy kicsit a világban, és túllép ezen a felsőbbrendű hülyeségen
2015. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz.... szánalmas.
2015. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!