Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jó társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó társkereső oldal a Randivonal? 21/F

Figyelt kérdés
Úgy esetleg ki próbálta már, vagy tudnátok jobbat ajánlani?

2015. máj. 24. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Annak idején pár éve sokat kipróbáltam. Talán ott a legnagyobb a közösség, azaz a "felhozatal".:)

Számíts arra, hogy tele lesz nyomatva reklámmal, fizetős cuccal. De hát melyik nem?

2015. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is sok oldalt kipróbáltam.

A randivonalról is voltak lányok akikkel ismerkedtem.

Ajánlhatom még a Páratlan.hu-t és a Párom.hu-t.

Sajnos a közelemben nincs sok lány regisztrálva és hát azétr nekem sem tetszik mindenki.

Azért azt jó ha tudod, hogy nem fog mindenki válaszolni neked.

Vannak olyanok akik minden lánynak írnak próba szerencse címen és hát több 10 levelet kapnak a lányok egy nap alatt.

Képtelenség ennyit megnézni és válaszolni, ezért sokan meg sem nézik az üzenetet.

Lényeg, hogy baromi jó képek legyenek rólad és valami ütős szöveggel kezdeményezz.

Ne feledd ez egy piac, el kell adnod magad. :)

2015. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!