Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek így barátot?

Figyelt kérdés

Még mindig nagyon hiányzik az előző barátom, aki csúnyán otthagyott, nem tudom elfelejteni és nem tudom, mikor sikerül majd kiverni a fejemből.

Viszont nagyon magányos vagyok, hiányzik, hogy valaki szeretgessen és hogy viszontszeressem. És hogy végre olyat találjak, aki tényleg szeret és nem csak átver :(

De nem tudom, hogy ismerkedjek így, hogy ő még hiányzik, mert nem szeretnék egy fiúval sem szemét lenni és hazudni neki...


2015. máj. 24. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán kezd ott hogy felnősz, és nem a multban élsz hanem előre nézel és leszarod azt ami már megtörtént mert azon nem változtathatsz... viszont a jelenlegi hozáállásoddal erősen befolyásolhatod a jövődet... Csak Te döntsd el hogy pozitivan, vagy negatívan akarod befolyásolni...
2015. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.: nem akarok a múltban élni, ezért teszek erőfeszítéseket arra, hogy kiverjem a fejemből és nyissak mások felé, csak nem akarok senkit átverni, aki ismerkedni szeretne.
2015. máj. 24. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
a korod azért elárulhatnád
2015. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de nem tudom, ez miért ennyire fontos
2015. máj. 24. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
az mindig fontos
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DE igenis a akarod hogy jelen legyen a multad... itt srísz holott Te is nagyon jol tudod a megoldást... tudod hogy elrőe kell nézned tudod hogy nem akarod megbántani a pasikat... tudsz mindent mégis itt rinyálsz, hogy mit kellene tenned... egyszóval várod a csodát... a csoda meg nem fog eljönni... hozzád nem fog érkezni szőke herceg fehér lovon... nem fog megállni melletted a frerrarival Monaco tronörököse... neked magadnak kellene kikaparnod a gesztenyét és magadnak kell eldöntened hogy azokkal, akik megkörnyéákeznek téged, melyikkel tudsz boldog lenni...
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-essel egyet értek. Teljesen.


Valójában hisztit befejezni , nem ezen rágódni és pötyörögni hanem végre észhez térni és felnőni.

2015. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!