Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha furcsának neveznek? L

Figyelt kérdés

Sokzor hallottam már fiúismerősöktől, hogy furcsa vagyok, vagy különleges. Volt, aki a szemembe mondta, volt, aki a hátam mögött.

Teljesen átlagosan öltözök, átlagosan nézek ki, kicsit csendesebb vagyok, nem az a nagyhangú, de kedves és közvetlen.


Akkor mi bennem a furcsa?


2015. máj. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h az égegyatta világon semmit sem jelent.
2015. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Furávól is van pizitív és negatív is! :) Amúgy semmit sem jelent talán, de nem mindegy hogyan használták.

22/F

2015. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kb bármit jelenthet, akár negatívat, akár pozitívat.


Akár, ha a szokványostól eltérő a gondolkodásod, akár ha valami nem szimpatikus nekik, és nem akarják egyenesen megmondani, bármi lehet, kérdezz vissza ilyenkor, bár ha meg akarnák mondani akkor nem azt mondnák, hogy furcsa vagy, esetleg maguk sem tudják, mert csak egy amorf érzés veled kapcsolatban.

2015. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van benned,a gondolkodásodban,a stílusodban valami,ami eltér az átlagtól.Rám is mondták már dühből is,poénból is,komolyan is,hogy nem vagyok normális.Engem viszont mindenki ilyennek ismer és szeret,lököttnek.Engem nem zavar,mert jól érzem magam így.Ha te is jól érzed magad a bőrödben,nem kell,hogy zavarjon.Esetleg azt megkérdezheted valamelyik pasitól,hogy szerinte mi az,ami nálad eltérő az átlagostól szerinte.Én szívbaj nélkül megszoktam kérdezni,mint ahogy a véleményemet sem rejtem véka alá.
2015. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert tudsz valamit, amit mások nem. Úgy látod a világot, ahogy mások nem, és ehhez szabod Magad. Hidd el, én megértelek, engem is furcsának tartanak. Nekem a furcsaság egyben kiváltság is, ha ismerhetnélek így "furcsának", az csak pluszpont lenne. :)
2015. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!