Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ezen változtatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezen változtatni vagy megoldást találni rá? (Elsősorban nők véleménye érdekel)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már majd 4 éve, hogy vége lett egy 3 éves kapcsolatomnak. Még teljesen nem tudtam kiheverni a dolgot mert Ő volt az akivel terveztem a jövőt de most már egy ideje vagyok olyan szinten, hogy nyitnék az új felé. Anno is interneten sikerült vele megismerkednem. Próbáltam ezen a vonalon maradni így a társkeresőkkel próbálkoztam. Állítólag nem vagyok egy csúnya gyerek ismerősi körökből ezt hallom, talán én is elhiszem valamennyire de ... Nem vezetett sehová ez a fajta ismerkedés, néhány hosszabb levelezés "barátság" de semmi komoly, hogy randi vagy valami. Munkahelyen volt egy-két próbálkozásom, de nem jártam sikerrel. Ez főként annak is betudható, hogy ha olyannal beszélek személyesen aki valamennyire is tetszik akkor totál béna vagyok és még azt is elfelejtem mit akartam.

Az előző kapcsolat előtt sem voltam egy kivagyok mivagyok menő de mikor vége lett teljesen megtörtem. Olyan, hogy önbizalom és egyéb kifejezések nem igazán jellemeznek.

Dolgozok, sportolok, próbálok normális értékrendet megtartva élni másokat nem letaposva. Biztos nem ez a vonzó, a menő amire tapadnak a nők de állandóan csak a visszautasítás, a sikertelenség.

Sajnos mivel itt nincsenek olyan barátaim, akikkel lehetne menni a városba, így egyedül nem szoktam nekivágni. (24)



2015. máj. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress normális nőt interneten, vagy társkeresőn, és ezt amit itt írtál küld el neki. Aki normális, az értékelni fogja ezt az írást, aki meg nem normális, az inkább menjen gyorsan a levesbe:)


Sok szerencsét:)

2015. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, és ehhez az íráshoz semmit nem kell hozzátenni, és el sem szabad venni. Ne változz meg! Ne hagyd,hogy elrontsanak.
2015. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit erős lenne azért egy ilyen üzenettel nyitni bár a fene se tudja. Köszi a biztatást, az a baj megint semmi életkedvem...
2015. máj. 25. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem így kell nyitni,de ha kérdez magadról,akkor ezt leírhatod neki.
2015. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy kilépsz a komfort zónádból és fizetsz egy hivatásosnak? (28 N)
2015. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevallom már eszembe jutott ez is, de ezt leges legutolsó esetben tenném meg mert ezt elég gáz akár hogy is nézzük.
2015. máj. 30. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!