Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha félek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha félek egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Sokat csalódtam, sokszor elutasítottak. Volt 4 párkapcsolatom, de mindig velem szakítottak. Ugyanez igaz a barátságokra is, sosem voltak barátaim. Pontosan a sok csalódás miatt félek bármilyen kapcsolatot kialakítani bárkivel. A kapcsolataiban odaadó, megértő vagyok, még sem vagyok elég jó senkinek. Amikor valakivel járok is az jár a fejemben hogy úgy se vagyok elég jó neki, úgy is otthagy, meg miért is tudna engem bárki szeretni, amikor mindenki elutasít. Úgy érzem magam, mint ha nem lennék olyan mint a többi ember.
2015. máj. 26. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési pronlémáid vannak és ez nem teszik egy férfinak sem ,légy magadal megbékülve különben nehéz lesz olyan embet találni aki nem töbre értékelne ,ha már te nem teszed .
2015. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek érzik, ha a másik félnek nincsen önértékelése. Szerintem ezt a párkapcsolati szálat az életedben pár hónapra (3-4) félre kéne tenned. Helyette inkább a belső egyensúlyodat kéne helyre állítanod. Csinálj olyasmit, amihez kedved van és régi álmod. Ezzel kikapcsolódsz, elterelődnek a gondolataidat és jól érzed magad, netán megismerkedhetsz új emberekkel. Ha szeretsz aktív lenni a hobbik körében és sok minden érdekel, akkor lépj be egyszerre több hobbi körbe pl.: túrázók, vmi tánc. És itt a rengeteg ember között elkezdheted kialakítani a baráti kapcsolataidat. Nem kell görcsösen rá menni a dologra, mivel, ha sok ilyen helyre jársz és sok az így megszerzett ismerősöd, akkor könnyebben van esélyed barátságot kialakítani. Válogathatsz és lesz úgymond mindig más, akinél próbálkozhatsz ismétlem csak barátságot kialakítani. Ezzel helyre áll valamennyire a kedély állapotod és apró siker lesz, mivel szerzel barátokat. A barátok nyitottabbá tesznek és támogatnak majd, ami tovább javítja az önértékelésedet. Sőt, ha nekik segítesz a gondjaikban, akár csak azzal, hogy meghallgatod őket máris fontosnak érezheted magadat. Ezek után szépen jöhet a párkapcsolati szál visszaállítása az életedbe. Tudom hosszadalmas a dolog, de hidd el megéri a lélekkel törődni, mert veled lesz életed végéig. :)
2015. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából örülnöd kellene, mert legalább voltak pasijaid, fordított esetben a lányok még esélyt sem adnának egy ilyen "úgyse vagyok jó senkinek" típusú embernek, és ez most nem rád vonatkozó sértés akart lenni. Tudom, hogy nehéz, de esélyt kell adnod önmagadnak, és jobban meg kell nézned, hogy kivel lépsz kapcsolatra. Koncentrálj a jó tulajdonságaidra, ne hagyd magad kihasználni, ne adj többet másoknak, mint amennyit te kapsz tőlük.
2015. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(


Sajnos kevés jó ember van,és ezért nem találtál olyat akinek kellenél!

Igaz barátok meg annál is kevesebbek! :(

Sok sikert kívánok!


Még fiatal vagy,van időd,hogy megtaláld az igazit!

2015. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!