Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több 30-as pasinak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több 30-as pasinak nem volt soha dolga nővel, ennek mi lehet az oka, mert a nőknél ilyen szinte nincs is?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz irányba tart a társadalom. Később a nagyon ráfáznak, majd a nők.

2015. máj. 28. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/203 anonim ***** válasza:
28%
Elvárások a kulcsszó méghozzá a nők részéről.Csak a legjóképűbb,izmos,bunkó gyerekekkel állnak szóba.A többit elhajtják 1 mp alatt.Akkor mégis mit várunk?Vagyis én semmit,mert megszoktam már.De ez a válasz a kérdésre.
2015. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/203 anonim ***** válasza:
58%

Miért fáznának rá a nők? Több fiú csecsemő születik mint lány és a nők átlagban tovább élnek.

Ez azt jelenti, hogy később, fiatalabb korosztályban jóval több fiú lesz mint lány. Már most is több fiú vagy mint lány 30 éves kor alatt.


Eddig azért nem volt ez probléma mert egy évszázad alatt volt 2 világháború, Vietnam és az öbölháború.

Jó sok férfi ott hagyta a fogát így civil életben hiány volt férfiakból miután vége lett a háborúknak.


Ezzel meg is válaszoltam a kérdésed első felét is.

2015. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/203 anonim ***** válasza:
67%
Aki 30 felett van és még nem volt dolga nővel, az csak magára vethet!
2015. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/203 A kérdező kommentje:
De 40 évesen (megcsúnyulva) például egy gyerekkel már senkinek nem fognak kelleni.
2015. máj. 28. 10:48
 5/203 anonim ***** válasza:
92%

#4

Dehogynem fognak kelleni, a 40-es, ugyancsak csúnya, sörhasú pasiknak akik most még huszonévesek.

Továbbá, nem minden 40-es nő lesz ronda. Ha odafigyel magára akkor a huszonéves pasik is sorra rámásznak vagy pedig addigra régen férjnél lesz.

2015. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/203 To7ka ***** válasza:
71%

Bár nem lesz kedvelt megjegyzés, de halkan megsúgom, ezek a 30 évesek kezdenek utána 10-en évesekkel!:3 Hihi, mindig olyan jókat mosolygok, egy 20-on éves már elég érett/tapasztalt lesz (általában), hogy ne érdekelje egy lúzer 30 éves, míg egy 16-18 évesnek tökéletesen elég lesz a személyi, amivel igazolja a korát, megbotránkoztathatja anyucit apucit és barátait, és összejön azzal a 30 éves krapekkal amilyen az ő jelenlegi leglúzerebb osztálytársa. Csak még piciben. Imádom!


Amúgy egyszerű, egy nő mindig találhat annyira szánalmas és ronda pasit akinek a lyuk-yuk elmélet miatt jó lesz ő is, míg egy pasinak azért mindig lesz egy szint, amit hoznia kéne (vagy legalább pénz). Ellenben ettől aztán semmi bajuk nem lesz a nőknek..:D Magukat szivatják, mikor az agresszív kopasz állatokkal jönnek össze, és alkoholista férjeknél kötnek ki. És maradnak is.

A normális nők és a normális férfiak mindig megfogják találni egymást, a többi intenzíven gyűlöli a másik nemet és képtelen változtatni az életén. De gyűlölni könnyű!:))

2015. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/203 anonim ***** válasza:
26%
Én 27 éves vagyok férfi vagyok és még nem voltam nővel. Pedig nagyon akarok már nővel lenni. Egy csók vak simogatás volt. De többet egy nő sem akart. Most már azt hiszem fizetnék érte mert már annyira nem bírom. A nőknél iszonyatosan magasak az elvárások. Ezt egy átlagon aluli férfi soha nem üti meg. Tehet bármit. Nekem volt nő hogy tanácsot akart adni./ bár inkább lefeküdni akart volna/ Hogy kérdezte vékony vagyok, mondtam nem, dagadt vagyok, mondtam nem, visszahúzódó, mondtam nem csak tapasztalatlan. De azt is mondtam, hogy kancsal vagy púpos lennék az már kizáró ok? A nők nagy részének igen. Persze nem vagyok az. Én utcán is odamerek menni lányhoz hogy megmondjam hogy tetszik. Mindig elutasításban volt részem. Én ha lenne 40 fölötti nő akit szétkefélhetnék én még abba is benne lennék. De hát azt hiszem csak akkor ha fizetek érte.
2015. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/203 anonim ***** válasza:
59%
#7: És erről a helyzetről ki tehet?
2015. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/203 anonim ***** válasza:
20%
8-as 7-es vagyok. Én? Lány vagy? Ha igen szívesen venném ha a helyzeten változtatnál!!
2015. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/203 anonim ***** válasza:
26%
Elveszed a szüzességem és boldogan írhatnám hogy milyen jó volt veled !!
2015. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!