Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki érzi úgy, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi úgy, hogy soha nem fogja megtalálni a párját? Miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is keresem... 22/F
2015. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy állat vagyok.
2015. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én már olyan gyakran járok ide, hogy ha végül nem innen találom meg a párom, akkor már sehonnan se :D


Hol vagy, szerelmem, hol késlekedsz, te szépséges leányzó...?

2015. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Talán azért nem, mert veled ellentétben én nem érzem szükségét, lételemét, hogy kapcsolatot alakítsak ki. Persze ez nem zárja ki a dolgot, mert lehet lesz a későbbiekben, de nem fogok letörni azért ha esetleg nem lesz.
2015. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Én, pedig már háromszor átnéztem a zoknis fiókot! :@
2015. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én, ellenben az előttem levőkkel szeretnék és tettem is érte de mind hiába. Miértre nem tudom a választ, én se.
2015. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én így érzem,és a tapasztalatok is ezt igazolják sajnos.Hiába próbáltam érte mindent megtenni,ami tőlem telt sok éven keresztül,még csak egy randira sem jött el velem egy nő sem soha életemben... :/

Így aztán ahogy teltek az évek,egyre több visszautasítást,megalázást,kinevetést kaptam,és beleuntam az egész keresősdibe.Minek tegyek bele hosszú időn keresztül pénzt,időt,energiát,ha ugyanaz a vége mindig?!. csak kinevetnek,megaláznak,jobb napokon csak elküldenek 1 mp alatt.

24/F

2015. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész. És hogy miért? Egyszerű, nem mindenki találja meg a párját. Van aki senkinek sem kell, még a tarka lőtéri kutyának sem.
2015. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Valahogy nem megy az ismerkedés, nem értem a férfiakat :(
2015. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként írom. Tízen évesen reménykedsz azon, hogy a nők az értet pasikat kedvelik. Huszon évesen szaladsz minden nő után és beleőrülsz a várakozásba. Harminc évesen dühös vagy mert annyira vágysz egy nő után. Mindent odaadnál ha jönne a nagy szerelem. Negyven évesen belefáradsz. Dühös vagy mert már egy fél életet odaadtál csak azért, hogy elérd a boldogságot. Rájössz, hogy talán soha nem éred el. Pedig mindened odaadtad volna egy kapcsolatért.
2015. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!