Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehez termeszetu ferfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehez termeszetu ferfi vagy nem erdeklem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy ferfival, nagyon aranyos, kedves. Elkerte a telefonszamomat, viszont o nem hiv fel, csak mindig visszahiv, ha uzenetet kuldok. Akkor mindig mondja, hogy talalkozni szeretne.

Az eddigi randik jol mentek, az utolso nem sikerult tul jol, mindig a telefonjan logott munkaugyben, tobbszor elnezest kert, de engem igy is zavart.

Az utobbi idoben ugy erem, hogy mar nyitottabb, mint az elejen, de nem bokol, nem tervez, csak erdeklodik utannam, meg a munkajarol mesel.


Van eselyem, ha en kezdemenyezek vagy inkabb varjak ra, hogy o nyitson?


2015. máj. 29. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem légy egy kicsit türelemmel felé.. mindenképp beszéljetek találkozzatok ha tudtok ismerkedjetek és idõvel elválik mi lesz.. Meglátod mennyire lesz nyitottabb a dolgokra és mihez hogy áll hozzá. Ez még elég kezdetleges , és egyedül te tudod mennyi türelmed van , és hogy megér e neked ennyit..
2015. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gaz, ha mindig en kell keressem? Okosan probalom csinalni, csak egy heten egyszer irok, hogy ne legyen nyomulas ize.
2015. máj. 29. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha megkockáztatnád, hogy nem keresed, vajon ő felhívna-e?

Saját tapasztalatom az, hogy ha az elején vagyok, és nagyon tetszik valaki, elsiklom olyan dolgok felett, hogy pl. nem kezdeményező, nem bókol, nem mond kedveseket - egyszóval nem tú aktív a kapcsolatban -, aztán később már nagyon hiányzik ez az aktivitás a kapcsolatból, ha setleg jönnek nehézségek, én leeresztek, kéne egy kis biztatás, stb.

Tíz éve vagyok házas, és az én férjem is ilyen volt eleinte, akkor nem zavart, mert nagyon szerelmes voltam, de most már nagyon hiányzik egy-egy bók, kezdeményezés, netán apró ajándék. Magamnak köszönhetem, hogy anno elsiklottam efelett, és azt gondoltam, soha nem fog hiányozni...

Kérdésedre válaszolva: igen, szerintem nehéz természetű, mérlegelj, hogy hosszú távon ilyet szeretnél-e.

2015. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hasznos a valaszod, koszonom.
2015. máj. 29. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Már az elején nem úgy viselkedik,mint aki nagyon oda van érted,ami azért intő jelnek számít.Én a helyedben kicsit hagynám,hogy kiderüljön,úgy is keres-e vajon,ha te ezt nem teszed.Nyilván nő is kezdeményezhet,de futni senki után nem szabad.Hiszen magad mellett tarthatod így egy ideig,de amikor már kezded majd megszeretni,akkor bizony fájni fog,hogy egyedül te vagy az a fél,aki törekszik jobbá tenni a kapcsolatot.Nagy csalódás lehet belőle.
2015. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hajú Kék válasza:

Én szerintem "megégette" már magát valakivel, akiért odavolt, és "túl sokat tett". (Ezt a férfiak számolgatják, sajna...) Különösen eleinte.

Az volna jobb, ha amikor találkoztok, kicsit "lezserebb" lennél, és játékosabb -- hogy érezze: nem megy vérre a dolog!

2015. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Biztosra tudom, hogy o nem keres, ha en nem keresem. Ha netan osszefutunk valahol, akkor erdeklodik, es elhiv valahova, de csak ugy nem hiv fel.
2015. máj. 30. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig te keresed akkor ne keressed én nézd meg mit csinál akkor. Ha nem fog keresni akkor nem érdekled.Hagyd a férfiakra hogy fussanak utánad. Vagy a másodhegedűs szerepére játszol talán?
2015. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!