Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki bárhogyan is szeretné, akkor sem talál párt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, években találkoztam pár lánnyal de a legtöbbnél 1 találkozásnál több nem volt és csak 1 mondta meg őszintén hogy nem vagyok az esete, a többi egyszerűen csak kifogásokkal jött hogy nem ér rá, még a régi barátját szereti...

Van akinek bejöttem de nekem valahogy pont azok nem tetszettek. Már előre aggódok hogy ha vkivel találkozok akkor vajon tetszeni fogok e neki, szimpatikus leszek e. Nem tudom hogy mi a gond velem, lehet h unalmasnak tartanak?

Most is beszélgetek vkivel elég sokat és nagyon jól kijövünk, lehet h hamarosan találkozok vele, de aggódok hogy nem olyannak lát mint a képeken.


2015. máj. 29. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
üdv a klubban én 3 éve keresek párt de nem találok mert alacsony vagyok sajnos nem születtem gazdagnak se feketének hogy minden nap más nőm legyen én bele fáradtam jobb egyedül....
2015. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok alacsony bár gazdag se. Ahogy elnézem nem ezeken múlik mert van sok alacsony férfi akinek van barátnője meg olyannak is akinek pénze sincs. Nyilván nem a tip-top nők fognak a szegényekkel járni de én nem is várom el egy lánytól se hogy tökéletes legyen. Csak annyit várok el amit én is tudok nyújtani.
2015. máj. 29. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a rossz emberekkel randiztál ismerkedtél , számos olyan emberrel kell találkoznunk randiznunk akik nem passzolnak hozzánk , csak azért hogy aztán találjunk belőlük egyet akivel majd klappol a dolog .. Szerintem ne ijedj meg mindennek kell adni egy esélyt, mert ha nem teszed sosem tudod meg .. és ha normális a lány vagy ha nem jön össze talán megosztja veled esetleg a valódi okát miért nem szimpatizált annyira.. Minden randin volt téma ? Jól éreztétek magatokat? Mit csináltatok .. a sok apróságra is érdemes odafigyelni ..
2015. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos általában a külsőre itélnek

miközben a belső fontosabb számomra legalábbis!


Sajnos olyan világban élünk ahol a pénz nagyon fontos dolog

a megélhetéshez kell!

De viszont az is igaz hogy manapság külsőségek alapján ítéltek meg minket nőket , a belső tulajdonságokat nem ismervén.

2015. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor kiestem a sokadik kosárból, akkor 24 évesen feladtam. Azt hittem, hogy mindent elkövettem, de nem voltam elég. Sem pénzem nem volt, sem jóképűnek nem születtem. Úgy döntöttem, hogy kell egy kis szünet, most nem ez a dolog fog érdekelni.


Csak hetek teltek el, amikor megpillantottam egy gyönyörű lányt, amilyenről mindig is álmodoztam. Elég határozott ízlésem volt akkoriban és nem tágítottam mellőle. Annyira felkeltette a kíváncsiságomat, hogy mindent, ami bennem lakozott, mélyen, eldugva, azt is előhoztam magamból. Másfél hónap múlva Ő maga vallotta be, hogy szerelmes belém!


Én külső alapján választottam és kíváncsi voltam mi lakozhat belül. Nem csalódtam benne, elég normálisnak, intelligensnek tűnt. Ő külsőleg elutasított engem először, de a belső énem győzte meg, hogy mégis csak lesz értelme szóba állni velem. Persze házasság és gyerekek lettek belőle!


Tehát akkor jött, amikor nem vártam és belémcsapott, mint a villám!


45/F

2015. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen ábrándultam ki a folytonos randizgatásból. Azóta eltelt 7 év, berendezkedtem egyedüli életre. Nem változott semmi!
2015. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig volt téma, ezzel nem volt gond.
2015. máj. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!