Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért ilyen kettős mércével akar magának párt keresni?

Figyelt kérdés

Van sok kivétel, viszont egyre több ilyet látok/olvasok/hallok:


"A fiú legyen ilyen-olyan-amolyan, ne legyen ilyen-olyan-amolyan, viselkedjen így-úgy, értem majd megváltozik, vagy majd én megváltoztatom..." stb.


Ellenben ha saját magukról van szó:


"Engem fogadjon el úgy, ahogy vagyok, engem ne akarjon senki se megváltoztatni."



Miért van ez? Szerintem gusztustalan, hogy valaki elvárja, hogy érte változzanak, de ő semmiben sem hajlandó változtatni, mert őt "ilyennek kell elfogadni". Akkor az ilyen lányok miért nem bírják elfogadni a fiút olyannak, amilyen? Miért akarják megváltoztatni?


Ismerek egy csajt, aki folyamatosan rinyált, hogy a pasija (akit szintén ismerek) milyen bunkó vele, pedig már a legelején (pár éve) is bunkó volt vele, mikor összejöttek, akkor nem volt probléma.



Miért vár el sok lány a másiktól olyat, amit saját maguk sem hajlandóak megtenni?



2015. máj. 29. 16:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze sok fiúnak is van irreális elvárása, de én inkább a lányok részéről hallom ezt.
2015. máj. 29. 16:15
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyet jegyezz meg: ezek a nők kivétel nélkül singlik maradnak. ezt jo ha tudod. Ők azok akik 35-40 éves korukban macskát tartanak a kis garzonjukba, és vele beszélgetnek.
2015. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Hallod..Ki a .....sz tudja?! Jobb kérdésed nincs?:( (28,L)
2015. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

"Ismerek egy csajt, aki folyamatosan rinyált, hogy a pasija (akit szintén ismerek) milyen bunkó vele, pedig már a legelején (pár éve) is bunkó volt vele, mikor összejöttek, akkor nem volt probléma.


Miért vár el sok lány a másiktól olyat, amit saját maguk sem hajlandóak megtenni?"


Miért, a lány is bunkó volt a pasival? Már bocs, de az alap, hogy nem lehet bunkó valaki a párjával. Kiraknám, mint macskát sz..ni.


Egyébként ugyanez, amit leírsz működik a pasik részéről is. Pl. fél év után elkezdett az egyik követelőzni, hogy milyen legyen a hajam, a ruhám stb. miközben pont olyan igényes vagyok magamra, mint amikor összejöttünk. Mégse gondolom, hogy minden pasi ilyen lenne, mostmár 5 éve van normális férfi mellettem, akivel kölcsönösen elfogadjuk egymást. De ehhez szerintem kell egy bizonyos érettség, ami a ti korosztályotokban még nincs.

2015. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma már volt egy ilyen kérdés, igaz ott normálisabban fogalmazott a kérdező:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Leugatták, pedig jókat írt így te se várj mást, vagy kattintani sem fognak mert címben már kivételt írtál itt meg mindenki annak mondja magát.

2015. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Azért hallod ezt inkább lányoktól, mert lányt keresel párodnak.


A lányok ugyanezt hallják, csak a fiúktól.

2015. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, azért, mert valaki azt mondja, hogy mondjuk megbízható vagy vicces társat akar, az nem jelenti azt, hogy a másiknak meg kell játszania magát, hanem azt, hogy lehet az a két ember nem illik össze hosszú távon ha az elvárások nagyon nem fedik egymást. Ne haragudj, de mindenkinek vannak elvárásai, a pasiknak is vannak, ki csöndesebb, visszahúzódó lányt keres konzervatív gondolkodással, más meg vagány, bevállalósat, akivel el lehet menni raftingolni és ejtőernyőzni. Ha a kettőt kicseréled, na abból lehet a konfliktus meg az, hogy megjátszod a másiknak az agyad.
2015. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az elküldés időpontja: ma 23:14

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért ilyen kettős mércével akar magának párt keresni?

"Figyelj, azért, mert valaki azt mondja, hogy mondjuk megbízható vagy vicces társat akar, az nem jelenti azt, hogy a másiknak meg kell játszania magát,.."

Az üzenet témája: Figyelj, azért, mert valaki azt mondja,

Az üzenet szövege: És egy konzervatív lány már nem is raftingolhat? Érdekes..."


Látom sikerült kiragadni a mondanivaló lényegét, gratulálok! És ez miért olyan hozzászólás, ami nem mehet publikusan?

2015. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!