Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szenvedek a hűséges és ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek a hűséges és ragaszkodó alkatom miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon hűséges és ragaszkodó típus vagyok. Sok szenvedést és sikertelenséget hozott, hogy úgy gondolkodom és érzem, hogy egy életre akarok párt. Szinte a rögeszmémmé vált, hogy egy nővel szeretném leélni az életemet.

Sokkal könnyebb volna a többi normális férfihoz hasonlóan, ha nem kötnének ilyen érzelmi és gondolati dolgok, hanem csak egyszerűen szóba jöhetnének olyan nők is, akiknek már volt párjuk, több rövid kapcsolatuk volt, és én is több rövidebb kapcsolatban élhetnék, amit bármikor felbonthatok. Ez hatalmas szabadság lenne, nem pedig amiatt szenvednék, hogy a lelkem egy örök hűségre vágyik :( egy valakivel egy életen át. :(


Ilyennek születtem és már nem lehet változtatni magamon?



2015. máj. 29. 16:58
 1/8 A kérdező kommentje:
24 éves férfi vagyok, ha ez számít.
2015. máj. 29. 16:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nő létemre vagyok ilyen, bár lehet nőként ez normálisabb. Ha egyszer megszeretek valakit nehezen engedem el és a rossz párkapcsolatokból is nehezen lépek ki. De hát csak egy hozzád hasonlót kell találnod és happy end! Ezek az emberek általában megértőbbek és kompromisszum képesek.

Én még a keresgélést és az ismerkedést is utálom. Szeretem hogy van valaki aki szeret és akivel kölcsönösen megbízunk egymásban. Isten ments hogy őt el kelljen veszítenem és megszeretni egy újat...

2015. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy kizárólag olyan nő kéne, akinek nem volt senkije?
2015. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondold át ezt még egyszer. Tényleg ezt jelentené a hűség és a ragaszkodás?


Számomra ha egy pasi olyan, mint amit leírtál, az szinte kizáró ok. Meg is mondom, miért: olyan férfira vágyom, aki nem "egy nővel" szeretné leélni az életét. Olyan férfira vágyom, aki VELEM szeretné leélni az életét.


Aki kapcsolatfüggő, annak valójában nem én fogok számítani, hanem az, hogy a függőségét kiélhesse. Tökmindegy, kivel. Ez azért elég megalázó, az ember joggal érzi úgy, hogy kihasználják..

2015. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem neked egy olyan nő kellene, akinek soha még senkije nem volt.

Na ez azért egy kicsit más, mint a hűség és a ragaszkodás. Sőt nagyon más.

2015. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nőd nem lesz, akinek még senkije sem volt. Ebben a korban már csak azokra a nőkre igaz ez, akiknek senki sem elég jó, nekik pedig nyilván te se leszel az.
2015. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok és 33
2015. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én pont a fordított vagyok, ez sem jó. 3-4 hónapig elvagyok egy kapcsolatban, aztán unalmas lesz és megromlik a kapcsolat. Lehet félek az elkötelezettségektől.
2015. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!