Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrál, hogy csak meg akarnak d. gni?

Figyelt kérdés

21 N vagyok, és az a problémám, hogy a férfi ismerőseim nagy része nyilvánvalóan meg akar dugni. Már annyira zavar, hogy van akivel régen jóban voltam, de mostanság inkább nem is beszélek és találkozom vele, mert rosszul esik a tudat, hogy azert kedveskedik, mert reméli hogy előbb utóbb megkap.

Igazából átlagos nőnek tartom magam, így persze, valamilyen szinten jót tesz az önbizalmamnak. De közben mégsem, mert úgy érzemcsak a külsőmben látnak értékét, a belsőmben nem. Ennek fényében igényt nem is érzek rá, hogy érzelem mentes kefélésbe belemenjek bárkivel is.

Hogyan lépjek ki ebből? Úgy érzem már túlságosan ez határozza meg a mindennapjaimat.


2015. máj. 30. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd velük a kapcsolatot, majd ha szóba kerül a dolog, mondd ki határozottan, hogy "nem". Így csak bujkálni fogsz az ismerősöd elől.

Én általában kedves vagyok mindenkihez, rólam is gondolhatnának ilyeneket. Szóval tudni kell, nem feltétlen azért kedvesek, csak úgy.

2015. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amint lesz egy tartós párkapcsolatod, maguktól lekopnak azok, akik csak húst látnak benned.
2015. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülj neki, sok nő mit nem adna ezért... Mi férfiak ilyenek vagyunk, ha tetszik egy lány, meg akarjuk dugni, a kapcsolat csak azután jöhet szóba, hogy kicsit jobban megismerjük. De az első látásra szerelem a férfiaknál a fizikai vonzalom, a nőknél kicsit máshogy van, asszem náluk nem alakul ki elsőre csak ránézésre ilyen vonzalom, nekik több inger kell hozzá vagy extra jó pasi, ezért nehéz is megérteni ezt lányoknak. Nyílj meg, barátkozz, és majd felfedezik a belső értékeidet is.
2015. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt te átgondoltad?


Miből gondolod, hogy csak lefektetni akarnak, s a belsődben nem látnak értéket? Ez mégis milyen önbizalomhiányos idétlen hozzáállás?


Meg attól még, hogy a fiú/férfi ismerőseid kedvelnek.. ha csinos lány vagy, miért ne vonzódhatnának hozzád? Miért kellene aszexuálisnak lenniük?

2015. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem frusztal.

ha igy van akkor csak nem kerem koszi.

Vagy igen ha ugy van .de nem zavar

2015. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell aszexuálisnak lenniük, csak rosszul esik, hogy egy húsként gondolnak rám, és minden kedvesség abból ered, hogy meg akarnak dönteni. Felszínes a jópofizás, hiába mondom hogy nem akarok semmit, azért finoman nyomulnak de valójában nem érdeklődnék és nem is ismernek meg.
2015. máj. 30. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez előítéletesen hangzik. Persze csak látatlanban gondolom, de kb. bármelyik nővel bármilyen kedves vagyok, ő rám foghatja, hogy csak meg akarom dönteni. Most akkor ki gondol kit csak húsnak?


Végülis ki van lealacsonyítva, a nő aki úgy érzi csak megdugni akarják a férfi ismerősei, vagy a férfi ismerősök akiket így beskatulyáznak?


Nemtom, csak ötletelek. Én.. én nem tudom, személy szerint nem szeretnék minden nőt megdönteni, ugyanakkor igen, ha valaki vonzó nekem meg nincs párom, nos erre van az a kifejezés, hogy nem dobnám ki az ágyamból xy-t. Deee ez nem azt jelenti, hogy ha beszélek vele akkor csak lyukakat és melleket látnék rajta.. nem tudom, annyira ez sem egyszerű téma ráadásul minden ember eltérő. Ezenfelül a modern társadalom nem éppen jó hatással van az emberekre, egyik nem képviselőire sem.. ez igaz.

2015. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%-os, az elmélet szép, de én pl. gyakorlati példából úgy gondolom, a férfiak 95%-a ténylegesen csak húsnak nézi a nőket. Duci voltam tiniként, nem nagyon nézett rám pasi, de voltak jó barátaim, szóval kiegyensúlyozott életet éltem. Aztán összeszedtem magam, lefogytam csinosra, hirtelen az érdeklődés középpontjába kerültem, tucatszám kezdeményeztek a férfiak, szórakozóhelyen, utcán, olyanok is, akik régről ismertek, csak addig nem méltattak szóra.. Volt, aki úgy tett, csak barátkozni próbál, volt, aki nyomult, nem akartam velük párkapcsolatot, de úgy tűnt, mindezt elfogadták, és a barátaim akartak maradni. A fogyókúra miatt megborult a hormonháztartásom, és mire helyrehozták, visszajött a plusz súly (Lányok, ezért kell ésszel fogyózni!!) Hipp-hopp, eltűntek az addig aktívan társaságomat kereső pasik, kb. 1% maradt meg az új barátok közül, no meg persze a régiek, aki végig mellettem álltak. Találtam így is párkapcsolatot, nem panaszkodni akarok, de nekem ez jó lecke volt arra, hogy megtudjam, hány százalék az, aki tényleg azért tölt időt valakivel, mert kedveli, és hányan csak azért, mert rá akarnak mászni.
2015. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!